Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] DeLonghi Magnifica S ECAM22.110.B - brak możliwości regulacji mielenia kawy

16 Nov 2019 22:00 750 3
  • Level 3  
    Witam.
    Problem polega na tym, że nie można ustawić grubości mielenia kawy w expresie DeLonghi ECAM22.110. Pokrętło młynka jest najprościej mówiąc założone nieprawidłowo, mianowicie przekręcone o 180 stopni. Moje pytanie: jak bezpiecznie wyjąć pokrętło i założyć poprawnie?
  • Level 16  
    Witam. Wiesz jaki jest blad ludzi przy takiej czynnosci? Ta regulacje tylko powoli sie robi jak expres mieli kawe tylko w tedy . Jak robisz to inaczej nie jestes w stanie zgniesc ziaren kawy i albo peka pokretlo albo wyskakuje z zatrzaskow przy mlynku i juz nie masz regulacji. Dziala to na przyblizaniu zarna mlynka do siebie i tyle. Jak nie czujesz oporu jak krecisz to cos zepsules. Jak go rozbierzesz do przy mlynku znajdziez sam problem.
  • Level 3  
    Z tym że pokrętło było założone odwrotnie przed pierwszym użyciem także nie widzę winy ze swojej strony
  • Level 3  
    Problem został rozwiązany 😀
    Zadzwoniłem na infolinię i pani z działu technicznego powiedziała żebym wyjął pokrętło na siłę i założył tak jak powinno być zapewniając że nic się nie uszkodzi. Tak też zrobiłem. Młynek pracuje bez zarzutu a ziarna kawy są drobno mielone tak jak tego oczekiwałem 😊