Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Blaupunkt RD4 N1-00 - Nie odtwarza stacji radiowych.

17 Lis 2019 15:06 204 2
  • Poziom 10  
    Od kilku dni radio nie odtwarza stacji radiowych.Ani tych zaprogramowanych ani w funkcji szukaj.Co pewien czas włącza się szukanie co widać na wyświetlaczu ale nic nie znajduje.Na stacjach zaprogramowanych RDS pokazuje nazwy stacji.Na dole wyświetlacza miga REG RDS TA.Wcześniej tego chyba nie było.Nie mogę trafić instrukcji do tego radia a w tej do samochodu nie ma nawet wyjaśnienia co oznaczają te skróty.Co to może być za błąd?

Dodano po 1 [godziny] 50 [minuty]:

Wyjąłem bezpiecznik na dwie minuty i wszystko wróciło do normy. Ale po przejechaniu 100-200m radio zaczęło gubić sygnał.REG RDS TA miga i nic nie odbiera.Może antena?

Dodano po 4 [minuty]:

Wyjąłem bezpiecznik na dwie minuty i wszystko wróciło do normy. Ale po przejechaniu 100-200m radio zaczęło gubić sygnał.REG RDS TA miga i nic nie odbiera.Może antena?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 21  
    Pewnie trafiony masz wzmacniacz antenowy
  • Poziom 10  
    Z pewnością coś się dzieje z anteną (wzmacniaczem) tylko radio od tygodnia działa bez żadnych problemów.Pozostaje mi zamknąć temat.

Dodano po 3 [minuty]:

Problem rozwiązał się sam.Na jak długo nie wiem ale pewnie prędzej czy pózniej czeka mnie wymiana anteny ze wzmacniaczem.