Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Electrolux/EWT1012W - Szukam numeru części - sprężyna zawiasu klapy

17 Lis 2019 22:07 288 6
  • Poziom 37  
    Cześć.

Szukam numeru sprężyny zawiasu klapy do pralki Electrolux EWT1012W lub sklepu gdzie takie sprężyny dostanę.

Trochę już przeszukałem i zastanawiam się czy taka część w ogóle występuje. Być może pasuje od innych marek.

Z góry dziękuję za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    Byłem, byłem też w North. Opisy są lakoniczne a czasem mylące. Wymiarów brak, czasem brak zdjęć więc mogę tylko się domyślać, która ale pewności nie ma.

Przydałby się katalog części ale zadowolę się samą sprężyną lub jej numerem ;)
  • Poziom 26  
    Odwiedz serwis z numerem katalogowym pralki i samą sprężyną lub tym co z niej zostało, jeśli da się ją wyjąć .

Ja kupując niedawno płytę indukcyjna electroluxa , dzwoniłem na ich infolinię otrzymywałem odpowiedzi o produkcie nawet na trudne pytania .
  • Poziom 37  
    Dla szukających: oficjalnie nie ma takiej części w katalogu - taką informację uzyskałem od autoryzowanego serwisu.
    Pękła sprężyna warta 20 zł, trzeba kupić całą klapę za 370zl (w serwisie nawet więcej).

Idę rozebrać to do końca, wyjmę sprężynę i poszukam u innych producentów.
  • Poziom 37  
    Sprężyna nie występuje jako część zamienna. Nie znalazłem pasującej od innych marek. Koszt klapy (ze sprężynami) przekracza wartość pralki ;), zostawiłem klapę bez sprężyn.