Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onda alldocube iwork 10 Pro wyświetlacz nie działa ale podświetlenie działa

20 Lis 2019 22:37 177 4
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam powyższy problem moim tabletem. Jest to chiński sprzęt z Windows 10 i Androidem, jego odesłanie nie wchodzi w rachubę. Tablet się włącza i ładuje bez problemu, dotyk działa i system też. Tablet ma wejście Micro hdmi więc po podłączeniu do tv działa bez problemu.
    Problem w tym że nie wyświetla chociaż podświetlenie się włącza.
    Początkowo przez przypadek udało mi się "uruchomić" ekran przyciskając ekran i obudowę w jednym miejscu, wydawać by się mogło że to problem z połączeniem może taśmy od wyświetlacza ale próbowałem ja odpiąc i docisnąć ale nic to nie dało.
    Proszę o sugestię.
    Czy możliwe jest uszkodzenie płyty głównej?
    Obecnie przyciskanie ekranu nie daje żadnych rezultatów.
    Proszę o pomoc.
  • Poziom 2  
    Szybkie pytanie zanim skombinuje zdjęcia.
    Przy uszkodzeniu taśmy czy ekranu oczywista jest ich wymiana a w przypadku płyty głównej? Co wtedy?
  • Moderator - GSM
    Zależy czy to jakiś układ na płycie jest uszkodzony, czy gniazdo, czy sama płyta. Układ czy gniazdo można wymienić w innym przypadku trzeba szukać nowej płyty głównej.
    Najlepiej szukać np. z uszkodzonym dotykiem lub wyświetlaczem wtedy płyta zazwyczaj jest cała i sprawna.
  • Poziom 2  
    Przedstawiam zdjęcia i film Onda alldocube iwork 10 Pro wyświetlacz nie działa ale podświetlenie działa Onda alldocube iwork 10 Pro wyświetlacz nie działa ale podświetlenie działa Onda alldocube iwork 10 Pro wyświetlacz nie działa ale podświetlenie działa [img-3] [img-4] [img-5]

Dodano po 32 [minuty]:

Więcej zdjęć i film. Onda alldocube iwork 10 Pro wyświetlacz nie działa ale podświetlenie działa Onda alldocube iwork 10 Pro wyświetlacz nie działa ale podświetlenie działa Onda alldocube iwork 10 Pro wyświetlacz nie działa ale podświetlenie działa Onda alldocube iwork 10 Pro wyświetlacz nie działa ale podświetlenie działa