Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Dekoder T-HD 1000 brak zapisu wyszukanych kanałow

JackDobrzy 21 Nov 2019 20:26 681 4
    JackDobrzy
    Level 9  
    Kolega ma dekoder Polsatu T-HD 1000. Najbliższy nadajnik to Mikstat k/Ostrowa Wlkp. gdzie MUX-1 jest dostępny na 38 kanale częstotliwość 610 MHz. Taki kanał wpisaliśmy w menu wyszukiwania i sygnał oraz jakość była na poziomie 85%.
    Wyszukał wszystkie kanały i po zapisaniu wyników przyciskiem OK i wyjściu z Menu dekoder nie zapisał wyszukanych programów, wraca na kanał 5. Pytanie: Czy ten dedykowany przez Polsat dekoder jest tak zaprogramowany i nie pozwala wyszukiwać innych kanałów i częstotliwości?
    sosarek

Level 43  
    Wykonaj reset do ustawień fabrycznych, następnie sprawdź ponownie.
    JackDobrzy
    Level 9  
    Powrót do ustawień fabrycznych nie pomaga. Dekoder nie zapisuje ustawień po wyszukaniu kanałów.
    W załączeniu zrobiłem skriny ekranu. Po wpisaniu kanału 31 sygnał i jakość jest OK, po wyszukaniu pokazuje 28 kanałów które zatwierdzam OK. Dekoder nie zapisał poprzedniej częstotliwości i nadal pokazuje częstotliwość początkową na kanale 5.
    Czy te dekodery tak mają, że zawsze wyjściowym kanałem wpisanym na stałe jest kanał 5 (177,5 MHz)?
    Nie zapisał też poprzednich ustawień w zakładce automatycznej instalacji gdzie zmieniłem wyjście anteny 2 i wbudowanej na NIE, Kanały na niekodowane. A jak widać na ostatnim skrinie wszystko wróciło na TAK.
    LeDy
    Level 43  
    A co ma ci zapisać jak ty masz kanały niekodowane NIE?