Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] ESET pokazał mi w "wyłączonych" ze skanowania bitool.dll

23 Lis 2019 10:10 288 19
  • Poziom 10  
    Dzień dobry

Mój ESET pokazał mi w wyłączeniach dziwną bibliotekę "bitool.dll"
    Czy szanowni koledzy mogą się odnieść do logów
    FRST http://wklejto.pl/784986
    ADDITION http://wklejto.pl/784987

Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Cześć

Zrobiłem jak powiedziałeś. Akt Wind. i fixlist

Jednak po około pół godzinie "mielenia" przez FARBAR - uznałem że cos jest nie "hallo"
    Wyłączyłem laptopa poleceniem "zamknij" i uruchomiłem ponownie.
    FARBAR wygenerował log - fixlog.txt który zamieszczam.
    Włączyłem w tej chwili ponownie FARBAR w opcji "fix" i... dalej mieli już z pół godziny...

W załączeniu plik fixlog 1.txt
  • Poziom 1  
  • Poziom 1  
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Chwilę mnie nie było... Czy jak wykonam te dwa pliki fixlist to zniknie odinstaluję SUPERantysyware? Bo przywiązałem się do tego softu...
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Eset działa stale. Sukcesywnie włączam SuperANTYsp i raz na kilka miesięcy i program błyskawicznie wynajduje kilkaset plików malw. Wg mnie - jest pomocny nie wiem czemu ESET zostawia setki tracking cookies ale mam SUPERantyspw. Traktuję ten soft jako narzędzie "portable"
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Ok - przekonałeś mnie, jak mówił klasyk "siłom fizycznom i godnościom osobistom" (wiem że niektórzy inaczej to piszą ale tak słyszę na sejmowych mównicach - "można tak powiedzieć" :)

Dziś wykonałem oba skrypty "łan baj łan" :)
    następnie usunąłem SUPERantyspyw
    Dołączam oba logi wykonane na koniec.

Jak znajdziesz wolną chwilę daj znać czy "mniej więcej" o to nam chodziło

pozdro
  • Poziom 10  
    Hej, czy już mogę uznać że jest OK?
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Usunąłem Firefoxa, wykonałem plik fixlist. Usunąłem coś od HP ale boję się usuwać więcej bo nie wiem co "jest mi zbędne" i żeby zaraz nie szukać sterowników do drukarki. Też nie wiem co z tym "aktywatorem" to mój synio miał kiedyś mój laptop parę dni i coś tam "se widać aktywował" - pojęcia nie mam co - czy chodzi o tego KMS od Office - jak to to odinstalować. W załączeniu logi
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 10  
    To w takim razie - dzięki za pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 10  
    OK. Jasne. Jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc. Swoją drogą wsparcie online i "feedback" w dziedzinie obsługi PC a w szczególności ludzie jak Ty - niosący tę pomoc bezinteresownie - są dziś fenomenem. Pozdrawiam.
    Zamykam

Dodano po 3 [minuty]:

Problem rozwiązano zgodnie z opisem w topiku