Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zgemma h 2s - Tryb jednokablowy

mfafik 23 Nov 2019 14:42 6432 9
    mfafik
    Level 2  
    Witam wszystkich, mam zgemme h2s (używałem już tego dekodera 3 lata) i po przeprowadzce nie działa tzn nie ma sygnału S.. Podłączyłem dekoder nc+ i tam mogę zaznaczyć opcję "tryb jednokablowy" ponieważ mam położony kabel unicable i działa. Teraz moje pytanie: jak w zgemmie ustawić taki tryb, czy w ogóle jest taka opcja? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    User removed account
    Level 1  
    mfafik
    Level 2  
    Dzięki kolego cheeath alle właśnie ogarnąłem temat na angielskim forum i wszystko działa jak należy, także jesteś w błędzie pisząc że nie pracuje. Tak czy inaczej dzięki i pozdrawiam
    matrix5
    Level 15  
    mfafik wrote:
    Dzięki kolego cheeath alle właśnie ogarnąłem temat na angielskim forum i wszystko działa jak należy, także jesteś w błędzie pisząc że nie pracuje. Tak czy inaczej dzięki i pozdrawiam

Skoro ogarnąłeś temat to wypadało by się tym podzielić dla innych żeby nie było w przyszłości takich samych pytań .
    mfafik
    Level 2  
    Proszę bardzo:
    Press menu, setup, service searching, tuner configuration. Select tuner A.
    Change configuration mode to advanced. Change lof from universal lnb to 'unicable / jess'.Make sure unicable configuration mode is set to unicable lnb. Select manufacturer and type of your chosen brand and model number. Set channel to scr 1. Green to save.
    Pozdrawiam
    kud47
    Level 10  
    Ten model działa w unicable.
    Dodam moje ustawienia na zrzutach ekranu. Może komuś się przyda.
    Zgemma h 2s - Tryb jednokablowy Zgemma h 2s - Tryb jednokablowy
    LeDy
    Level 43  
    Jak taki tuner może nie obsługiwać Unicable?
    Piotr_Wielki
    Level 2  
    Witam. A ile faktycznie kanałów można nagrywać jednocześnie a inny oglądając ? Przy tym dekoderze i takiej konfiguracji głowic.
    yasiu18
    Level 1  
    Tyle, ile jest nadawanych kanałów na danych transponderach (w tym przypadku na dwóch różnych).