Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SEmctool K500i + schemat kabla + gdzie jest problem ?

22 Wrz 2005 11:36 2112 2
  • Poziom 15  
    Witam, mam tu 3 kable do SE T610 (data) i jeden na USB. Próbowałem podłączać i przerabiać ale za każdym razem wyskakuje mi phone not power up... Z uwagi na to że wtyczka jest zalana wykorzystam jedynie końcówkę od telefonu a układ chcę zbudować sam. Zamieszczam schemat kabla jaki udało mi się znaleźć i proszę o potwierdzenie czy jest to właściwy schemat i czy mogę zastąpić układ MAX3232 układem MAX232 (SMD). Wszystko odbywa się pod win98 i z użyciem telefonu SE K500i no i oczywiście SEmctool v2.2. Myślę, że taki dokładniejszy opis na elektrodzie się przyda. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Problem rozwiązałem, dodam, że zamiast elektrolitów 0.1uF można zastosować 1uF lub 10uF - nie ma to większego znaczenia. Kabel nie potrzebuje zewnętrznego zasilania a układ max232 świetnie nadaje się do złożenia tego kabla pod SEmcTool v2.2.

Pinout jest taki sam jak w schemacie.

Proszę o przyklejenie tego postu do tematu

[code:1:2285c33157]http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic320240.html]
  • Poziom 20  
    wiesz co schemat może i dobry ale kabelek nowy kosztuje 6-10zł na allegro a ty napracujesz sie i najgorsze stracisz czas a nie będzie działało.Kup sobie kabel na com do t28 z allegro i będzie git.wszystko będzie działało lub za 100zł komplet kabli fighter pod usb(kable do cruisera)z wszyst
    kimi rodzajami wtyczek nawet do k750,lg,sharp,
    te kabelki na 100% działają sam je mam i używam razem z cruiserem,testowałem na semctool2.2 i 100% gwarancji że działają

Pozdrawiam mariogsm.pl
  • Poziom 15  
    Cytat:
    wiesz co schemat może i dobry ale kabelek nowy kosztuje 6-10zł na allegro a ty napracujesz sie i najgorsze stracisz czas a nie będzie działało.Kup sobie kabel na com do t28 z allegro i będzie git.wszystko będzie działało lub za 100zł komplet kabli fighter pod usb(kable do cruisera)z wszyst
    kimi rodzajami wtyczek nawet do k750,lg,sharp,
    te kabelki na 100% działają sam je mam i używam razem z cruiserem,testowałem na semctool2.2 i 100% gwarancji że działają

Pozdrawiam mariogsm.pl

Przeczytaj dokładnie to co napisałem u góry i nie nabijaj postów.

Pozdrawiam