Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HikVision HiWatch HWC-P100-D/W - hasło domyślne

orzepka 25 Lis 2019 15:44 1074 5
    orzepka
    Poziom 10  
    Tania kamera jak w temacie nie posiada w dokumentacji hasła domyślnego (nawet wg supportu) :-)

Procedura resetu hasła nie jest trywialna i podobno nie zawsze działa, poza tym hasło zresetować możemy tylko wtedy kiedy kamera zakupiona została w oficjalnym kanale dystrybucji, cytuję pomoc techniczną:
    "Reset hasła dostępny jest tylko dla urządzeń zakupionych w oficjalnym kanale dystrybucji i jest realizowana przez autoryzowanych partnerów."

Informuję zatem że hasło domyślne dla tego typu kamery, może dla innych budżetowych również to:
    użytkownik: admin
    hasło: adminKODZAB (KODZAB - znajduje się na naklejce pod kamerą opisany jako Verification Code, należy go dokleić do słowa admin)

HikVision HiWatch HWC-P100-D/W - hasło domyślne
    spinacz
    Poziom 38  
    Kolego aż nie chce mi się wierzyć że nie da się jej zresetować.
    A przycisk reset z tyłu to nie działa ?
    orzepka
    Poziom 10  
    Tak działa. Przywraca domyślne hasło które nigdzie nie jest podane a o którym pisałem wcześniej.
    spinacz
    Poziom 38  
    Szczerze to dziwne bardzo nigdy bym nie przypuszczał, a już trochę kamer założyłem tej marki. Cenna informacja.
    sosarek

Poziom 43  
    Domyślne hasła to 12345, można je także zdefiniować przy pierwszej konfiguracji kamery poprzez WWW bądź używając SADP Tool.
    orzepka
    Poziom 10  
    Nie do tej kamery !!!
    Poza tym ta kamera nie ma interfejsu do administracji przez www.

Zadziwia mnie że ktoś nie miał styczności z danym modelem sprzętu i wypisuje swoje mądrości.

Naprawdę, pierwsze co znalazłem na google to domyślne hasło 12345, jednak do tej kamery zapraszam do wpisu nr 1 tego wątku.