Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alfa Romeo 156 2.0 jts kopci na biało jaki powód?

enolian 25 Nov 2019 20:16 567 5
    enolian
    Level 4  
    Witam chciałbym kupić ale 156 2.0benzyna 166km znalazłem w dobrej cenie i dobrym stanie przy przebiegu 160tys km sprowadzone z Holandii... jedyna rzecz to sprzedający napisał iż czasami kopci na biało i wyklucza uszczelkę pod głowicą a stawia na jeden z wtrysków ma ktoś inne propozycje ?czy silniki są żywotne i trzeba o nie szczególnie dbac słyszałem o nagarach w Glowicach czy to prawda?pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ToJestNick
    Level 31  
    W przypadku przelewania przez wtryskiwacz kopciłby na czarno. Biały dym to albo para jak jest zimno albo spalony płyn chłodniczy- uszczelka pod głowicą.
    enolian
    Level 4  
    Samochód wystawił handlarz co ciekawe daje gwarancję na silnik sprzęgło i skrzynie biegów ciekawe dlaczego wyklucza uszczelkę , może glowica pęknieta ale przecież daje gwarancję a egzemplarz naprawdę bardzo ładny...
    ToJestNick
    Level 31  
    enolian wrote:
    Samochód wystawił handlarz co ciekawe daje gwarancję na silnik sprzęgło i skrzynie biegów ciekawe dlaczego wyklucza uszczelkę , może glowica pęknieta ale przecież daje gwarancję a egzemplarz naprawdę bardzo ładny...

Już ja wiem jak działają handlarze i te ich gwarancje ,,do bramy" ;)
    AdrianK17
    Level 15  
    Gwarancja do stu dni, a studnia za bramą...
    ToJestNick
    Level 31  
    AdrianK17 wrote:
    Gwarancja do stu dni, a studnia za bramą...

Dokładnie. Jak chodziłem do zawodówki dwóch kumpli sprzedawało auta do komisu. Jedno to vw polo gti. Grały panewy aż miło. Po wlaniu 2 puszek doktora przestały- handlarz wziął :) Wystawił na olx 3tysiące drożej z dopiskiem, że auto w 100% sprawne :)

Drugi przypadek.
    BMW E36. Ściągało w lewo.
    Upuszczone powietrze z prawego koła i auto leciało prosto jak strzała. Handlarz kupił i sprzedał dalej :)

Trzeci przypadek.
    Fiat Uno. Na jałowym swiecilo się cisnienie oleju. Zdjęta wtyczka z czujnika- problem ustąpił. Handlarz auto wziął i sprzedał dwa razy drożej :)

Jak kupować auto to od prywaciarza- NIGDY Z KOMISU. Ale i na prywaciarzu idzie się przejechać.