Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BLACK FRIDAY- TV- ktos cos widzi ciekawego rozmiar 55+

ixs 26 Nov 2019 11:32 768 15
    ixs
    Level 16  
    Szukam jakiegoś dobrego TV - byłbym wdzięczny za jakieś namiary na ciekawe modele w dobrych cenach w rozmiarze 55 - 65 cali...

Jestem tak średnio na bieżąca, a może nawet słabo... Wiem ze O-ledy maja super obraz, ale Q -ledy niewiele ustępują i nie maja wad Oledow... i cena już przyzwoita.. sterowanie głosem tez wydaje mi się fajne...

Budżet 3,5 - 4 tys
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Zbigniew-pl
    Level 7  
    Sprawdź: Philips 55PUS8303
    W xkomie jest na promocji za 3350zł.

Matrycja 120hz, 4k, ambilight, sterowanie głosem i wiele innych, stosunek jakości do ceny bardzo korzystny.
    tomtim123
    Level 29  
    W Media Markt ten Telewizor PHILIPS 55PUS8303/12 jest za 3249 pln. czyli jeszcze taniej :-)
    ixs
    Level 16  
    Male podsumowanie jak wypadają telewizory jeśli chodzi o jakość obrazu i parametry
    1. OLED
    2. QLED
    3. Cala reszta
    dobrze myślę - potem im wyższy numer modelu to lepsze bajery itp...

Wszystkie Qledy i Oledy maja smart, sterowanie głosem i to co aktualnie potrzebne?...
    kameleon11116
    Level 26  
    ixs wrote:
    Szukam jakiegoś dobrego TV - byłbym wdzięczny za jakieś namiary na ciekawe modele w dobrych cenach w rozmiarze 55 - 65 cali...

Jestem tak średnio na bieżąca, a może nawet słabo... Wiem ze O-ledy maja super obraz, ale Q -ledy niewiele ustępują i nie maja wad Oledow... i cena już przyzwoita.. sterowanie głosem tez wydaje mi się fajne...

Budżet 3,5 - 4 tys

ixs wrote:
    Male podsumowanie jak wypadają telewizory jeśli chodzi o jakość obrazu i parametry
    1. OLED
    2. QLED
    3. Cala reszta
    dobrze myślę - potem im wyższy numer modelu to lepsze bajery itp...

Wszystkie Qledy i Oledy maja smart, sterowanie głosem i to co aktualnie potrzebne?...

Witam
    Odnosząc się do <nie mają wad oledów> :idea: :idea: o czym Ty piszesz :?: :?: to już historia :!: :!: . Tak więc nie sięgaj do zaszłości i wad które zostały już wyeliminowane, a jakość obrazu nie ma porównania.
    Sterowanie głosem w szerokim znaczeniu tego pojecia w języku polskim poprawnie pracuje tylko na LG :!: :!:

Pozdrawiam
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    Jest OLED i potem reszta.
    QLED to zwykłe LED. tyle że z folią z kropkami kwantowymi - tak naprawdę to sztuka dla sztuki.

Oczywiście w ramach LED są różne technologie i z reguły wyższe serie tv danego producenta to po prostu lepszy obraz. Praktycznbie w każdym aspekcie szeroko rozumianej jakości obrazu i dzwięku.
    ixs
    Level 16  
    czyli dalej zostaje na pierwszym miejscu Oled LG - ze względu na obraz i sterowanie...
    Ale niestety trochę poza moim budżetem....
    W tej sytuacji zostaje chyba Qled mimo trochę gorszego sterowania calkiem przyzwoity obraz i cala reszta....

Wygląda ze trochę slab reflex miałem bo Qled 55Q60 za 2400 pln już nie ma...

Jakby cos podobnego się pojawiło dawajcie znać -do piątku jeszcze chwila - polujemy dalej.... chyba ze cos z Oledow się jeszcze pojawi w dobrej cenie.... (miałem kiedyś możliwość wziąć Oleda LG 55" z ekspozycji za 3999 z deklaracja wymiany matrycy po stronie sprzedawcy - czy to była dobra oferta - czy mimo wszystko to TV używany?
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    ixs wrote:
    (miałem kiedyś możliwość wziąć Oleda LG 55" z ekspozycji za 3999 z deklaracja wymiany matrycy po stronie sprzedawcy - czy to była dobra oferta - czy mimo wszystko to TV używany?

Słaba oferta bo C9 był w tym tygodniu po 4800 pln, a Philips OLED804 za 4499 pln
    Sporo fajnych okazji jest w tym tygodniu...
    ixs
    Level 16  
    Oledy trochę jeszcze poza mój budżet wychodzą ten Samsung Qled 55" chyba optymalny był - zwłaszcza ze oglądałem kilka Qledow w salonach i wydaje mi się ze rzeczywiście maja niesamowity obraz.. Może jeszcze pojawi się jakiś w promocji... zastanawiam się tez nad 65" bo Qled może uda się jeszcze upolować w moim budżecie... Tylko czy nie przesadzę z rozmiarem - realnie mogę 4-5m odległości do TV wygospodarować, jeszcze do końca nie mam miejsca..., może być tez ze max 3m będę miał - co sadzicie o 65" przy tej odległości?
    kameleon11116
    Level 26  
    ixs wrote:
    Oledy trochę jeszcze poza mój budżet wychodzą ten Samsung Qled 55" chyba optymalny był - zwłaszcza ze oglądałem kilka Qledow w salonach i wydaje mi się ze rzeczywiście maja niesamowity obraz.. Może jeszcze pojawi się jakiś w promocji... zastanawiam się tez nad 65" bo Qled może uda się jeszcze upolować w moim budżecie... Tylko czy nie przesadzę z rozmiarem - realnie mogę 4-5m odległości do TV wygospodarować, jeszcze do końca nie mam miejsca..., może być tez ze max 3m będę miał - co sadzicie o 65" przy tej odległości?

Witam
    Osobiście siedzę 3 metry od TV w porywach 2 m :D :D :D i obraz powala , nie bój się wielkości :!: :!: będzie OK :idea: :idea: :idea: Nie słuchaj jak ktoś mówi , że z tak bliska to... :!: :!: :!: :!: :!: