Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka z allegro padła- Texas Instrument microLaser PP/12

PafcioPjay 22 Sep 2005 15:12 1159 8
    PafcioPjay
    Level 10  
    Po dziesięciu minutach martwa. Podejrzewam związek wymienialnej płyty głównej ze sterowaniem zasilaczem. Może jakiś ukryty bezpicznik. Jak wyciągnę płytę główną to odżywa- słychać wentylator i bęben a jak spowrotem wsunę to się wyłącza. Co to może być?
    Jak z tym walczyć. Pomóżcie....
    marek216

Level 43  
    a może dzieś robi ci zwarcie ?

popatrz dokładnie czy ci jakaś blaszka nie styka na mase lub na płycie coś ci zwiera jak dociskasz
    PafcioPjay
    Level 10  
    Nic z tych rzeczy. Nie reaguje na dociskanie. Na poruszanie też nie. Jak coś to ta płyta robi zwarcie.
    Tylko dlaczego?
    marek216

Level 43  
    na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam - to ty masz ja na stole :)

popatrz dokładnie w którym miejscu może coś stykac?

szukaj blaszek kabelków kurzu, smieci itp które w danym momencie wywalaj abład

sprawdź kable może jakiś jest uszkodzony
    PafcioPjay
    Level 10  
    Zobaczymy, ten alegrowicz co mi to sprzedał obieca że wymieni. Zobaczymy.
    A KASA ROŚNIE...koszt przesłania to połowa ceny tej drukarki. Nie polecam takiej rosyjskiej ruletki.
    byrrt
    Level 21  
    [quote="PafcioPjay"]A KASA ROŚNIE...koszt przesłania to połowa ceny tej drukarki. Nie polecam takiej rosyjskiej ruletki.[/quote]

A ja kupilem od tego goscia i jestem ogolnie zadowolony tez mialem taki problem z tym ze nei chciala sie wlaczac nie wiem czemu przez jakis czas tak bylo... ale teraz jest ok wiec ja nie marudze :)

Pozdrawiam
    Piotr
    PafcioPjay
    Level 10  
    Jestem cierpliwy. Ale nie w nieskończoność- więc marudzę i mam powody by nie przestać....(!)
    byrrt
    Level 21  
    Prosze sie nie denerwowac tylko tak napisalem :) Ja jestem generalnie zadowolony do czasu jak sie skonczy toner wtedy nie wiem co zrobic bo nowy kosztuje ok 500zl a proszki sa slabo osiagalne... Na agawie niby jest takowy ale nie mam pojecia czy to bedzie pasowac itp...

Pozdrawiam
    Piotr
    PafcioPjay
    Level 10  
    Wiecie co sorry że tak długo nic nie pisałem.
    Ale facet przysłał następną w jedną stronę za darmo. Tak ją zabezpieczył że trzęsienie ziemii by wytrzymała. Braciak zadowolony z niej, jeszcze jedną dla siebie chciałem ale juz nie miał. Szkoda bo fajnie drukuje.