Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowa kuchnia, co warto kupić w Black Friday ?

WeirdBanana 28 Nov 2019 11:50 441 4
    WeirdBanana
    Level 2  
    Witajcie,

z okazji Black Friday, a także zbliżającego się remontu kuchni tj. za 2 tyg postanowiliśmy już teraz kupić potrzebny sprzęt AGD.

Przejrzeliśmy już to forum, oraz różne Ceneo itp, oferty sklepów i tak dalej i borykamy się z problem wyboru odpowiedniego sprzętu.

Poszukiwany przez nas sprzęt to:

-lodówka 60x200 czarne hartowane szkło niskie klasy energetyczne A++ i A+++ cena: do 3500zł, skrajnie 4000
    -płyta indukcyjna 60x60 4 pola z jednym polem combi 1500-2000
    -piekarnik najlepiej z czyszczeniem katalitycznym, prowadnicami, intuicyjna w obsłudze (mogą być przepisy ale nie muszą) 1500-2000
    -zmywarka, 45cm, dobrze czyszcząca, najlepiej z szufladą na sztućce 1500-2000

W sklepie polecono nam lodówkę firmy Beko (ze względu na wymóg czarnego hartowanego szkła) BEKO CNE520EE0ZGB i głównie z tego powodu zaczęliśmy się rozglądać za kompletowaniem zestawu z firmy Beko jako jednej spójnej całości.

Czytając opinię tych sprzętów bardzo się zaniepokoiłem, gdyż mają bardzo dużo negatywnych ocen (lodówka ma problem z lejąca się wodą, głośną pracą, niedomykającymi się drzwiami itp itd., serwis wszystkim wymienia tylna ścianę, lodówka psuje się po kilka razy, w płytach padają pola indukcyjne a w piekarniki nie trzymają temperatury, przypalają potrawy na dolnych poziomach, prowadnice są niewymienne, do tego mało intuicyjne sterowanie, zmywarka to samo... )

Po krótkim researchu z mojej strony polecanymi firmami są Electrolux, Bosch, LG w ostateczności Samsung (ze względu na dizajn i intuicyjne sterowanie)

Czy możecie pomóc w poleceniu wartych uwagi modeli ?

To co ja znalazłem to np:
    -ZMYWARKA ELECTROLUX ESL 4655 RO ceneo .pl/44803853#
    -LODÓWKA SAMSUNG RB37K63632C ceneo .pl/50064249# (z lodówek podoba mi się LG, ale nie mogę nigdzie znaleźć hartowanego szkła, a także znalazłem lodówkę firmy Hitachi, ale nic o tych lodówkach nie wiem :( )
    -PŁYTA INDUKCYJNA BOSCH PIE631FB1E ceneo .pl/43842828#pid=13477 lub
    SAMSUNG NZ64H57479K ceneo .pl/31934009#pid=13477
    -PIEKARNIK ?

Proszę o pomoc i komentarze, z góry dziękuję :)

P.S. Linki napisane w ten sposób, gdyż forum nie pozwoliło mi ich wkleić, ze względu na małą liczbę postów, dziękuję za zrozumienie :)
    jerry1960
    Level 35  
    Sam przymierzam sie do zakupu sprzętu AGD . Kupię raczej indukcję Boscha ale model wyższy niż proponowany przez Ciebie tzn. Bosch PIF651FB1E do tego Piekarnik Bosch HBA 534ES0 i Zmywarka Bosch SMV24AX02E . Przy takim zakupie można dostać zwrot 400 zł od BSH . Tu szczegóły promocji. https://www.ceneo.pl/56830092#tab=spec
    WeirdBanana
    Level 2  
    A wiesz moze jakie oznaczenie ma jeszcze wyzszy model >? taki z 2 polami mogacymi dzialac jako jedno ?
    jerry1960
    Level 35  
    Prawdopodobnie to może być ten model Płyta indukcyjna BOSCH PVQ611BB5E, Bosch PVS 611B1E Musisz szukać płyt z funkcją COMBI ZONE .
    exik
    Level 25  
    Jeżeli chodzi o zmywarkę - moi rodzice posiadają zmywarkę Boscha już 11 lat - nikt nic w niej nigdy nie robił, nikt się z nią jakoś szczególnie nie pieści.
    Ja w tym czasie miałem 3 inne zmywarki... (whirlpool, AEG, obecnie Ariston Hotpoint)
    To chyba już o czymś świadczy :) dlatego wczoraj kupiłem pralkę i suszarkę Bosch.