Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa kuchnia, co warto kupić w Black Friday ?

28 Lis 2019 11:50 300 4
  • Poziom 2  
    Witajcie,

z okazji Black Friday, a także zbliżającego się remontu kuchni tj. za 2 tyg postanowiliśmy już teraz kupić potrzebny sprzęt AGD.

Przejrzeliśmy już to forum, oraz różne Ceneo itp, oferty sklepów i tak dalej i borykamy się z problem wyboru odpowiedniego sprzętu.

Poszukiwany przez nas sprzęt to:

-lodówka 60x200 czarne hartowane szkło niskie klasy energetyczne A++ i A+++ cena: do 3500zł, skrajnie 4000
    -płyta indukcyjna 60x60 4 pola z jednym polem combi 1500-2000
    -piekarnik najlepiej z czyszczeniem katalitycznym, prowadnicami, intuicyjna w obsłudze (mogą być przepisy ale nie muszą) 1500-2000
    -zmywarka, 45cm, dobrze czyszcząca, najlepiej z szufladą na sztućce 1500-2000

W sklepie polecono nam lodówkę firmy Beko (ze względu na wymóg czarnego hartowanego szkła) BEKO CNE520EE0ZGB i głównie z tego powodu zaczęliśmy się rozglądać za kompletowaniem zestawu z firmy Beko jako jednej spójnej całości.

Czytając opinię tych sprzętów bardzo się zaniepokoiłem, gdyż mają bardzo dużo negatywnych ocen (lodówka ma problem z lejąca się wodą, głośną pracą, niedomykającymi się drzwiami itp itd., serwis wszystkim wymienia tylna ścianę, lodówka psuje się po kilka razy, w płytach padają pola indukcyjne a w piekarniki nie trzymają temperatury, przypalają potrawy na dolnych poziomach, prowadnice są niewymienne, do tego mało intuicyjne sterowanie, zmywarka to samo... )

Po krótkim researchu z mojej strony polecanymi firmami są Electrolux, Bosch, LG w ostateczności Samsung (ze względu na dizajn i intuicyjne sterowanie)

Czy możecie pomóc w poleceniu wartych uwagi modeli ?

To co ja znalazłem to np:
    -ZMYWARKA ELECTROLUX ESL 4655 RO ceneo .pl/44803853#
    -LODÓWKA SAMSUNG RB37K63632C ceneo .pl/50064249# (z lodówek podoba mi się LG, ale nie mogę nigdzie znaleźć hartowanego szkła, a także znalazłem lodówkę firmy Hitachi, ale nic o tych lodówkach nie wiem :( )
    -PŁYTA INDUKCYJNA BOSCH PIE631FB1E ceneo .pl/43842828#pid=13477 lub
    SAMSUNG NZ64H57479K ceneo .pl/31934009#pid=13477
    -PIEKARNIK ?

Proszę o pomoc i komentarze, z góry dziękuję :)

P.S. Linki napisane w ten sposób, gdyż forum nie pozwoliło mi ich wkleić, ze względu na małą liczbę postów, dziękuję za zrozumienie :)
  • Poziom 34  
    Sam przymierzam sie do zakupu sprzętu AGD . Kupię raczej indukcję Boscha ale model wyższy niż proponowany przez Ciebie tzn. Bosch PIF651FB1E do tego Piekarnik Bosch HBA 534ES0 i Zmywarka Bosch SMV24AX02E . Przy takim zakupie można dostać zwrot 400 zł od BSH . Tu szczegóły promocji. https://www.ceneo.pl/56830092#tab=spec
  • Poziom 2  
    A wiesz moze jakie oznaczenie ma jeszcze wyzszy model >? taki z 2 polami mogacymi dzialac jako jedno ?
  • Poziom 34  
    Prawdopodobnie to może być ten model Płyta indukcyjna BOSCH PVQ611BB5E, Bosch PVS 611B1E Musisz szukać płyt z funkcją COMBI ZONE .
  • Poziom 25  
    Jeżeli chodzi o zmywarkę - moi rodzice posiadają zmywarkę Boscha już 11 lat - nikt nic w niej nigdy nie robił, nikt się z nią jakoś szczególnie nie pieści.
    Ja w tym czasie miałem 3 inne zmywarki... (whirlpool, AEG, obecnie Ariston Hotpoint)
    To chyba już o czymś świadczy :) dlatego wczoraj kupiłem pralkę i suszarkę Bosch.