Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką wkrętarkę akumulatorową kupić?

29 Lis 2019 10:34 543 17
  • Poziom 27  
    Taką wkrętarkę kupisz na aledrogo za 200pln z akcesoriami. Bo tutaj gdzie wybrałeś w linku to trochę drogo, no chyba, że się mylę. Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Wolałbym Parksida z Lidla.
    Wejdz na lidl online.
  • Poziom 27  
    Właśnie kupiłem na LIDL.pl Wiertarko wkrętarkę Parksida 20V za 149pln.
  • Poziom 18  
    Mimo tańszego Parksida, ja jednak kupiłbym tego B&D jest na pewno lepszej jakości i dłużej Ci pochodzi.
  • Poziom 11  
    Chyba wybiorę Black&Decker solidniejsza firma niż parkside, DeWalt, Stanley i Black&Decker to jedna firma.
    2 letnia gwarancja, od normalnego sklepu, a nie jakiejś firmy krzak z aledrogo.
    Parkside odpada od razu, serwis nie istnieje, w lidlach nie ma czegoś takiego jak obsługa posprzedażowa.
    Dzieki wszystkim, pozdrawiam.
  • Poziom 38  
    Serwis lidla jest dobry.
    B&D to już nie to samo co kiedyś.
    I gdzie masz serwis B&D
  • Poziom 31  
    Zbigniew 400 napisał:
    gdzie masz serwis B&D

Na przykład ERPATECH
  • Poziom 22  
    ptero napisał:
    jednak kupiłbym tego B&D jest na pewno lepszej jakości

podworkowa opinia typowego amatora
    B&D to typowa matketowka podobna do zielonego Boscha
    parkside (podobnie RYOBI) poszedl w dobrym kierunku ,sprzedaje poszczegolne maszyny oraz osprzet osobno
    kupujesz co ci pasuje, potrzeba aku masz od reki aku 2 Ah albo 4 Ah
  • Poziom 38  
    Zasady gwarancji na lidl online
  • Poziom 38  
    @Zbigniew 400 Naprawdę? Zasługujesz na tytuł Pomocny Elektrodowicz! Dziękuję!

Czy ktoś faktycznie korzystał z serwisu Lidla?
  • Poziom 38  
    Jeszcze lepiej kupić sprzęt elektryczny w Kauflandzie.
    Gwarancja 3 lata.
  • Poziom 26  
    Ja bym kupował to tylko Metabo lub niebieskiego Boscha. Nic innego.
  • Poziom 25  
    freebsd napisał:
    Czy ktoś faktycznie korzystał z serwisu Lidla?

Ja :-) Znajomy dojechał piłę wgłębną , tak , że coś w przekładni zaczęło chrzęścić a oprócz tego nie dało się odkręcić piły (tzn była na gwarancji więc się z tym nie bawiłem ) Przyniosłem samą piłę bez prowadnic , bo myślałem , że będą jednak chcieli ją naprawiać . Spisałem uszkodzenia na protokole , pani skserowała paragon i po tygodniu dostałem nówkę sztukę w opakowaniu . Tak , że teraz mam dwie prowadnice :-D Polecam ;-)
  • Poziom 40  
    @freebsd
    Ja korzystałem bo ostatnio kupowałem właśnie wkrętarkę i wiertarkę. Chciałem przetestować na miejscu ale się "nie dało"
    Otwieram w domu no nie równo pracuje. Na drugi dzień do lidla i tu jest trik bo trzeba wejść z wiertarką na sklep paragon nie odzwony. Idziesz do kasy pani wzywa specjalistę lub kierownika.
    U mnie wyglądało to tak:
    Ani tego nie rozpakował życzy sobie Pan zwrot czy wymianę, ja mówię wymianę. Stara została na kasie wziąłem nową wychodzę przez kasę pani w kasie sprawdza czy to to samo zwraca paragon i do widzenia. Czas operacyjny poniżej 5 min z zakupami.

Do do sklepu online to trzeba odsyłać.
    Kiedyś OBi miało fajną gwarancje ale jakiś cwaniak podpisał umowę z lokalnym serwisem AGD.

Mówimy o użytku prywatnym to jest zakupie bez faktury.
  • Poziom 38  
    Obecnie serwis Lidla wygląda zgodnie z poniższym e-mailem. Od 5 grudnia zero odzewu. Dzisiaj próbowałem około 5 razy do nich się dodzwonić to rozłączają!!!!! rozmowy po odsłuchaniu kilku komunikatów. To chyba zasługuje na osobny temat na electrode, bo właśnie tu poleca się narzędzia Parkside.

"-------- Forwarded Message --------
    Subject: RE: Numer reklamacji nr 402177xxx.
    Date: Thu, 5 Dec 2019 12:45:04 +0100
    From: Kurier - Krysiak Sp z o.o. <kurier@krysiak.pl>
    To: xxxxxxxxxxxxxxxxx

Witam,

Zakończyliśmy współpracę serwisową z Lidlem.
    Bardzo proszę skontaktować się z infolinią Lidla w celu ustalenia nowego serwisu dla ich urządzeń.

Pozdrawiam
    Klaudia xxxxxxxx
    Specjalista ds. logistyki i handlu"