Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fotopułapka nie włacza się

29 Lis 2019 12:12 285 4
  • Poziom 4  
    Witam,

mam problem z fotopułapką. Niestety nie mam dokładnego oznaczenia modelu tylko zdjęcie poglądowe, które tu dodaje. Działała wcześniej bez zarzutu, jednak nagle przestała się włączać. Po przesunięciu przycisku z off na on i wciśnięciu klawisza OK włącza się ekran na chwilę ok 2 s i pojawia się rybka, która zazwyczaj jest przy włączaniu i gaśnie. Jak podłącze stałe zasilanie to non stop ekran się włącza i wyłącza nawet jak przycisk jest na off. Pytanie co mogło ulec uszkodzeniu?
  • Poziom 2  
    Witam, odświeżam temat ponieważ mam podobny problem. Model mojej fotopułapki to s680m i występuje wyżej wymieniony problem. Czy istnieje jakakolwiek możliwość naprawy?
  • specjalista -automatyka bramowa
    Miałem trochę inny tym pułapki (też z PRC) i często łapała zwiechy. Pomogła jak napisał przedmówca - wymiana firmware.
    Dochodząc do sedna - ucegliłem czasowo wgrywając różne firmware (ale ze strony producenta) ale po wielu próbach i błędach w końcu trafiłem na działający firmware i sprzęt ożył. Spróbuj poszukać pasującego. Upload działa nawet na pozornie martwej maszynce. Przygotuj kartę sd z firmware wg instrukcji i spróbuj wgrać. Bardziej nie popsujesz (chyba że padła elektronika).
  • Poziom 2  
    Dziękuję za odpowiedź. Znalezienie oprogramowania do tej fotopułapki jest problematyczne. Producent nie udostępnia na swojej stronie plików/napisałem maila o przesłanie, zobaczymy czy dostanę odpowiedź. Po podłączeniu kabla usb, pojawia się zielony ekran i tak wisi cały czas.