Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak zasięgu gsm w budynku z płyty warstowej

Yogi300 29 Nov 2019 12:42 1056 5
    Yogi300
    Level 4  
    Witam serdecznie forumowiczów, mam problem ponieważ postawiłem garaż z płyty warstwowej i w środku totalnie nie ma zasięgu. Na zewnątrz jest stosunkowo nie najgorszy. Myślałem nad wzmacniaczem gsm natomiast doczytałem się że to zabronione i grozi karą finansową.

Pytanie brzmi czy istnieją jakieś zewnętrzne anteny które pozwolą mi zebrać zasięg z zewnątrz i przenieść go do środka w legalny sposób? Nie musi być to wzmacniacz itp bo na zewnątrz zasięg jest.
    Yogi300
    Level 4  
    Fakt jest to jakiś trop lecz pytanie czy połączenie dwóch anten pomoże bo brak odpowiedzi na to rozwiązanie problemu w tym poście
    gathor10
    Level 27  
    Yogi300 wrote:
    bo brak odpowiedzi na to rozwiązanie problemu w tym poście
    Odpowiedź jest w 8 poście tego właśnie wątku. Ty musisz doprowadzić sygnał tylko do garażu, więc na 100% zadziała.
    gathor10
    Level 27  
    Może jak sam napisał... po prostu użył niewłaściwej anteny odbiorczej. Temat zdecysdowanie warty przeanalizowania.
    Lub... w dzisiejszych czasach dużo łatwiej o wzmacniacz sygnału WiFi i telefon w trybie WiFi calling. Ja w jednym z domów nie mam w ogole sygnału w jednej z sieci, które używam i WiFi calling sprawdza się doskonale.