Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] HP Desjjet 2050A - Drukarka nie drukuje mimo iż drukuje stronę testowa z panelu

29 Lis 2019 15:37 171 7
  • Poziom 3  
    Witam mam prośbę, może mi ktoś pomoże. Odebrałem dzisiaj komputer z serwisu od wymiany podstawki pod procesor, widzę że mam zainstalowany program AIDA 64 Extreme. to zainstalowali mi w serwisie. Ale ja nie o tym. Otóż drukarka komunikuje się z panelem sterowania, pokazuje ilość atramentu kseruje czyści naboje i wyrównuje naboje. Ale jak chcę coś wydrukować stoi jak wryta i nic poza tym. Odinstalowałem wszystkie sterowniki i zainstalowałem od nowa. Wszystko przebiegło pomyślnie. Ale ona nadal nic nie drukuje. Światełko się pali jest prawidłowo podpięta ale milczy. Proszę może Wy mi pomożecie?
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Nic w kolejce wydruku nie blokuje?
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Może choć kilka słów o systemie? Czyżby Windows 10?
  • Poziom 3  
    Nic w kolejce buforowania nie blokuje ukazuje się ikona drukarki koło zegara ale po chwili znika. Mam Windows XP i do tej pory drukarka działała.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Wejdź w ustawienia drukarki - możesz wydrukować z nich stronę testową?
    Dodatkowo kliknij PPM na ikonie drukarki w Panelu sterowania i zobacz czy nie masz zaznaczone Offilne.
  • Poziom 3  
    Wybacz ale ja głupi, No bo zasugerowałem się tym że przed oddaniem do serwisu drukarka drukowała. Tylko nie wiem kiedy drukowałem ostatni raz. Ale do rzeczy instalowałem z płyty przestarzały sterownik z 2010 roku i to jeszcze pisało że płyta ze sterownikiem jest Chińska. Ściągnąłem najnowszy sterownik z internetu i ładnie chodzi bez zacięć. Wybacz mi moje przeoczenie że nie spojrzałem na płytę instalacyjną, ale z drugiej strony czyżby po wymianie podstawki pod procesor i zainstalowania przez serwis programu do monitorowania systemu AIDA 64 Extreme mogło się coś spitolić ze sterownikiem od drukarki ?
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Możliwe że coś w systemie gmerali.
  • Poziom 3  
    Miał tylko wymienić wyłamaną podstawkę pod procesor, wiesz tą plastikową. I nic więcej to jeszcze zainstalował mi dodatkowy program. Nie wykluczone że go łapy świerzbiły, ale nie dam ręki, może sterownik już odmówił posługi ? Ale mam nadzieję że ten program w niczym nie koliduje. Z resztą doszedłem do wniosku że to wspaniały program, monitoruje temperaturę płyty, procesora jednego i drugie rdzenia? I wiele , wiele innych funkcji. Do tej pory znałem tylko to że mam płytę ASUS teraz znam jej pełną nazwę. Dzięki za chęć pomocy, ale sprawę rozwiązałem ciekawością jaki stary jest mój sterownik [/quote]

Dodano po 1 [godziny] 23 [minuty]:

Dziękuję za chęć niesienia pomocy i odezwę natychmiastową właściwie. Nie wiedziałem co się stało a u Was można zawsze na coś wpaść.