Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] daihatsu - daihatsu cuore montaz sterownika zamka

30 Lis 2019 18:07 132 2
  • Spec od samochodów
    Koledzy jak w temacie daihatsu cuore 2004 rok potrzebuję rozpiskę do montażu sterownika zamka . Posiada ktoś może jakąś rozpiskę lub schemat ??? Pozdrawiam .
  • Poziom 30  
    Jak masz masz moduł który chcesz dołożyć, to masz do niego schematy możliwych połączeń. Do tego schematy uniwersalnych z neta, miernik, chwila pomiarów, i wiesz jak są sterowane drzwi i jak się wpiąć. Nie ma większej filozofii. W niektórych autach jest gorzej, bo np. w E36 trzeba dokładać przekaźniki i diody, bo oprócz podania sygnał na przewód, trzeba przerwać sygnał na moment na innym.
  • Spec od samochodów
    Dla potomnych opiszę jak ja zamontowałem . Po lewej stronie na słupku jest biała kostka z 5 przewodami . Dwa przewody grube i trzy cieniutkie . Odciąłem dwa z nich ( niebieski z czarnym paskiem i zielony z czarnym paskiem ) i tam dałem sterowanie centralnego zamka . Te które idą w stronę drzwi zaizolowałem a przewody ze sterownika w te dwa co idą w stronę samochodu . Sterowanie zamkiem jest masą . Tym sposobem możemy wysterować zamki z pilota ale tracimy sterowanie z wkładki kierowcy . Kierunkowskazy można podpiąć w skrzynce bezpieczników kolor jasno zielony - prawy , ciemno zielony -lewy , zasilanie z grubego zasilającego skrzynkę , masa do karoserii . Może komuś się przyda . Pozdrawiam .