Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3310 2017 jako prezent?

01 Gru 2019 18:30 153 10
  • Poziom 12  
    Witam, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zastanawiam się nad kupnem dla mojego wuja nowej Nokii 3310 jako prezent. Zależy mu na prostej obsłudze, dobrej baterii i przede wszystkim, żeby ten telefon trochę mu posłużył, a nie że po roku padnie, mógłby przynajmniej 3-4 lata posłużyć. Polecacie ten telefon? Mam nadzieję że umieściłem temat w dobrej kategorii, jak nie to proszę moderatora o przeniesienie.
  • Poziom 3  
    Witam Cię, 3310 jako prezent dla woja, który jak to większość starszych ludzi lubi prostotę uważam za dobry prezent. Posłuży mu i jakies tam funkcje, bajery Też ma. Napewno się ucieszy z nowego tele.
  • Poziom 7  
    To jest archaiczny telefon. Tylko do dzwonienia i sms. Ja z racji wieku za nic nie chciałem się namówić na smartfon, bo myślałem że nie dam rady obsłużyć, że krótka bateria itd. ale teraz za nic nie zamienię na klasyczny, bo duży ekran to duże litery, dużo pamięci, dużo funkcji, które wydawały się niepotrzebne dopóki nie zobaczyłem że potrzebne ( konto Gogle). Mam Doogee s 55- pancerniak, i o nic się nie martwię. Baterię ma bardzo dobrą, a że kosztuje 780 zł to cena nie wysoka w porównaniu że ma wysokie parametry, jak nie jeden flagowiec za 1800.

• Poziom 43  
    Zbigniew Popiel napisał:
    To jest archaiczny telefon.

Jakbyś nie doczytał albo nie wiedział - dwa lata temu wyszła odświeżona wersja tego telefonu na Symbian series 30+.
  • Poziom 12  
    Dzięki za odpowiedzi. Z dotykowych podoba mu się głównie Galaxy J1 mini, ale ten model jest tylko na Allegro, a ja bym wolał kupić coś w sklepie stacjonarnym typu Media Expert, dlatego zastanawiam się nad tą Nokią. Dodgee też widziałem i też by pasował, ale jest za drogi - szukam czegoś do 400 zł.

• Poziom 43  
    Do 400zł. - Xiaomi Redmi 7a.

• Poziom 43  
    Skoro odpowiada J1 to co stoi na przeszkodzie by nabyć 7A?
    Osobiście używam od pół roku, był na chwilę jako zastępczy i tak został i jeszcze chwile pobędzie zanim zmienię na Redmi Note 8.

• Poziom 43  
    7A bez problemu mieści się w dłoni i przy odrobinie wprawy można obsługiwać jedną ręką.