Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RM-SR5 do HCD-RXD5 - Jak rozebrać pilota by go nie połamać

01 Gru 2019 20:31 123 4
  • Poziom 4  
    Zalany, niesprawny pilot o symbolu RM-SR5 (taki sam jak pod tym linkiem
    https://www.amazon.com/Sony-Hcd-rx66-Mhc-grx66-Batteries-Buyeverythingguy/dp/B0164RTMJW ) do miniwieży SONY RXD5.
    Pytanie brzmi jak go rozłożyć, by nie połamać obudowy, męczę się już od godziny i jest ciężko :cry: W dokumentacji serwisowej do sprzętu producent nie zamieścił żadnych informacji o pilocie.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Pod klapką baterii nie ma żadnych śrub?
    Obudowy składane są na zatrzaski - potrzebujesz coś cienkiego w miarę szerokiego - wkładasz pomiędzy i podważasz.
  • Poziom 4  
    Nie ma śrub. Nie jeden raz rozkładałem pilota od tv czy hi-fi, ale takiego ciężkiego orzecha do zgryzienia jeszcze jak dotąd nie trafiłem;) Domyślam się, że są zatrzaski, ale nie chcę ich połamać, pozatym coś widzę, że mocno trzymają ... Może ktoś już rozkładał ten model?
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Zacznij od strony diody IR - tan zawsze szło mi najłatwiej.
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    parametryczny napisał:
    Nie ma śrub. Nie jeden raz rozkładałem pilota od tv czy hi-fi, ale takiego ciężkiego orzecha do zgryzienia jeszcze jak dotąd nie trafiłem;) Domyślam się, że są zatrzaski, ale nie chcę ich połamać, pozatym coś widzę, że mocno trzymają ... Może ktoś już rozkładał ten model?

Tylko zatrzaski trzymaja sie
    Przyrzad do otwierania np.telefonow komorkowych lub twarde piorko do gitary.Z boku wsunac w widoczne polaczenie gornej i dolnej obudowy.