Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przerywający kursor, szumy w głośnikach, nie działa internet w wielu aplikacjach

01 Gru 2019 23:50 144 2
  • Poziom 1  
    Witam, od 2 dni w moim kompie zaczął przerywać kursor (zawiesza się na parę sekund), myślałem, że to myszka, sprawdziłem ją na laptopie i działa normalnie. Z głośników wydobywają się dziwne dźwięki; szumy, "pierdy" nie jest to stałe, oczywiście sprawdziłem głośniki podłączając je do telefonu i tam działają normalnie. Następna sytuacja wygląda tak, jakby dwie aplikacje naraz nie mogły korzystać z internetu, dla przykładu chcę zagrać w GTA 5, ale muszę się połączyć z chmurą zapisów która oczywiście nie chce się załadować, w dodatku podczas jakichś innych gier ten szum z głośników jest stały. Również gdy podczas takiej gry która korzysta z internetu po zminimalizowaniu i uruchomieniu przeglądarki internetu na niej praktycznie nie ma, a gdy wyłączę grę to internet w przeglądarce od razu działa prawie normalnie (nie ma pełnej prędkości jaka powinna być). Włączyłem udostępnianie internetu z telefonu przez USB i internet działał poprawnie w wielu aplikacjach. Gdy tak sobie grałem na tym internecie z telefonu to po ok. 40-50 minutach wywala bluescreen'a, na którym jest napisany błąd memory management. Podejrzewam, że sprawcą może być zasilacz lub płyta główna.

Moja specyfikacja sprzętowa:
    Procesor: FX-8350 4.00 GHz
    Płyta główna: Gigabyte 78LMT-USB3 R2
    RAM: 2x8GB 1600MHz
    Dysk SSD 480GB
    Dysk HDD 320 GB
    Zasilacz: bequiet SYSTEM POWER 9 700W
    Karta graficzna: RX 580 8GB
  • Poziom 22  
    Marcin125 napisał:
    Reinstalacja W10 by się przydała.

Takie porady były modne za czasów Windows xp

Na początek usuń aktualne sterowniki za pomoc Driver Fusion uruchom ponownie komputer i ponownie zainstaluj.