Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie kupić wtyczkę/wiązkę kablową do kotła Saunier Duval ?

02 Gru 2019 11:15 81 4
  • Poziom 11  
    Witam

Posiadam kocioł Saunier Duval Thelia Condens AS30.
    Niestety skorodowały mi ścieżki na czujniku ciśnienia wody, oraz wyłamały się również piny samej wtyczki czujnika (skutkiem korozji).... wiem że brzmi absurdalnie ale jednak... Sam czujnik kupiłem, i wymieniłem.. ale nadal został problem z wtyczką..

Czy jest jakaś szansa na kupienie samej wiązki kablowej do kotła.. lub przynajmniej części wiązki - tej która biegnie do czujnika ciśnienia, zaworu 3-drogowego i czujnika przepływu...?
  • Poziom 32  
    Według katalogu części SaunierDuval jest to numer części: "0020207119
    Wiazka kablowa" - koszt ~62 zł netto.
    Ale z dostępnością - to nie wiadomo - musisz szukać/pytać u serwisantów, ewentualnie jest coś takiego jak Regionalny Koordynator Serwisu na woj. lubelskie i podkarpackie CENTRUM SERWIS Dariusz Ciupak Sp. K. ul. Widokowa 1/3 L 35-119 Rzeszów tel. 17-859-02-22 - może oni ci pomogą.
  • Poziom 11  
    ls_77 napisał:
    Według katalogu części SaunierDuval jest to numer części: "0020207119
    Wiazka kablowa" - koszt ~62 zł netto.
    Ale z dostępnością - to nie wiadomo - musisz szukać/pytać u serwisantów, ewentualnie jest coś takiego jak Regionalny Koordynator Serwisu na woj. lubelskie i podkarpackie CENTRUM SERWIS Dariusz Ciupak Sp. K. ul. Widokowa 1/3 L 35-119 Rzeszów tel. 17-859-02-22 - może oni ci pomogą.

O widzisz, dzięki, będę próbował aczkolwiek z tą symboliką to różnie bywa..

Na wtyczce zbiorczej przy płycie głównej mam numer 020186964 ..... ale zarówno jeden jak i drugi numer w Googlach średnio pomaga...
    Już z zakupem czujnika miałem jazdę bo ciężko było trafić na właściwy model.. niby to samo a różniły się wtyczkami...
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Ja się kierowałem tym:
    Z katalogu części:
    Z instrukcji instalacji:

Pytałem w Warszawie, ale nie mają i w centrali też nie mają - trzeba zamawiać, ale nie wiadomo jak długo trzeba czekać.
    We wszystkich jednofunkcyjnych Thelia Condens jest ten sam "kabelek" 18/25/30 kW.
  • Poziom 11  
    ls_77 napisał:
    Ja się kierowałem tym:
    Z katalogu części:
    Z instrukcji instalacji:

Pytałem w Warszawie, ale nie mają i w centrali też nie mają - trzeba zamawiać, ale nie wiadomo jak długo trzeba czekać.
    We wszystkich jednofunkcyjnych Thelia Condens jest ten sam "kabelek" 18/25/30 kW.

I to jest dokładnie to ;)
    Dzwoniłem do tych z Rzeszowa, mają rozeznać temat ale pewnie dowiedzą się tego samego co Ty... póki co połączyłem to na krótko i działa, ale wolałbym załatwić temat jednak docelowo...

Dzięki bardzo za pomoc ;)