Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Sharp SJ-BB02DTXW1-EU - Brak odpływu spustowego do parownika.

Cool-on 02 Gru 2019 15:08 99 0
    Cool-on
    Poziom 9  
    Witam.
    Około miesiąc temu zakupiłem lodówkę Sharp SJ-BB02DTXW1-EU, po jakimś czasie zauważyłem, że w rynience na tylnej ściance chłodziarki zbiera się woda w stosunkowo dużych ilościach.
    W pierwszej kolejności podjąłem próbę przetkania odpływu, jednak nic to nie dało.
    Postanowiłem "odstawić" lodówkę i sprawdzić czy wylot od strony parownika nie jest zatkany.
    Jakież było moje zdziwienie kiedy w okolicy parownika nie zlokalizowałem żadnego ujścia dla wody zbierającej się w rynience.
    Czy to normalne? Przyznam się, że nie znam się do końca na konstrukcji lodówek, ale "na chłopski rozum" wypadałoby żeby ta woda do parownika jakoś uchodziła... chyba że obecnie jest to rozwiązywane inaczej.
    Załączam zdjęcia poglądowe i proszę o poradę co z tym fantem zrobić, gdzie szukać ewentualnego "ujścia"?
    Lodówka Sharp SJ-BB02DTXW1-EU - Brak odpływu spustowego do parownika. Lodówka Sharp SJ-BB02DTXW1-EU - Brak odpływu spustowego do parownika. Lodówka Sharp SJ-BB02DTXW1-EU - Brak odpływu spustowego do parownika.