Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 206sw 1.4 hdi błąd p0337 i p2670

Piotrex1971 03 Dec 2019 20:39 2130 4
    Piotrex1971
    Level 2  
    Witam.
    Przeszukałem całego neta , lecz mało jest info na temat błędu p2670.
    Auto przed awarią było słabe jakby paliło na 3 cylindry. Po dojechaniu na miejsce przygazowałem niestety zsunoł się pase klinowy z kół pasowych i auto zgasło. Przyczyna prosta kupiony zamiennik pół roku temu napinacz krzywy. Po zsunięciu paska auto noe odpala błędy głównie p2670 stały nie do skasowana. Wymiana czujnika położenia wału nie pomogła . Pali na plaku. Przeleciałem miernikiem apięcia na różnych czujnikach napięcia są 5v . Brak tylko na wtyczkach wtrysków tam pokazuje w granicach poniżej 1v. Sprawdziłem większoś kostek , wiązek z ecu do czujników. Auto martwe. Może ktoś miał podobną usterkę.kontrolki na tablicy wszyskie ok. Błędy zczytałem na faplite przez elm.
    kkknc
    Level 43  
    Nie ma zasilania nie odpali. Sprawdź na zapiętych czynnikach czy masz te 5V. Pewnie nie ma wszędzie i stwierdza brak ciśnienia. To po co ma otwierać wtryskiwacze.
    Piotrex1971
    Level 2  
    Sprawdziłem napięcia są. Czy to możliwe że bsi padło? Wcześniej były jakieś problemy typu że nie chciał odpalić lub gasły światła. Ale po zdięciu klemy odczekaniu , wszystko wracało do normy.
    Piotrex1971
    Level 2  
    Zdecydowałem że kupię zestaw startowy. Nie chce zabawy w cjownego dzie co i jak.
    Moje pytanie brzmi
    Czy szukając musze kupić ecu o takich nr jak mam, bsi otych samych też co mam i wiadomo ommo do kpl z tegosamego pojazdu.Czy wystarczy tylko aby na bsi miało ten sam nr który ma moje a ecu może mieć trochę onny aby tylko było z jednego pojazdu.
    Jestem mechanikiem po szkole pks ale troszke sarszej daty.hehe. wtedy w jelczach czy starach nie było tego haosu z kompami itd.
    Dziękuje z góry za podpowiedź.
    Pozdrawiam
    Piotrex1971
    Level 2  
    Peugeot 206sw 1.4 hdi błąd p0337 i p2670

Dodano po 2 [minuty]:

Może tu ktoś pomoże. Pierwsze try błędy. Pozostałe dałem rade.
    Powykasowaniu został 1 przepływka p0102 .Auto nadal nie odpala.