Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Wirus otwiera strony i blokuje Malwarebytes

grzegorNOTOELO 03 Dec 2019 22:02 321 8
    grzegorNOTOELO
    Level 4  
    Pobrałem niedawno jakiegoś wirusa który otwiera mi różne strony na przeglądarce i robi to też w innych aplikacjach np. Spotify, Origin.
    Próbowałem skanować komputer ESETem i niestety nic nie wykrył a Malwarebytes prawdopodobnie jest blokowany przez tego wirusa więc jedyne co udało mi się zeskanować kompa FRSTem [skan przesyłam w załączniku]

z góry dzięki za pomoc :)
    User removed account
    Level 1  
    grzegorNOTOELO
    Level 4  
    Dodałem już plik do posta
    kotmen
    Level 12  
    Uruchom Malwarebytes/Adwcleaner w trybie czystego rozruchu, powinno ruszyć. Sprawdź usługi startujące razem z rozruchem. System legalny, czy po picokms? Bo jak tak, to nie mamy o czym gadać ;) Usuń utorrent, ten program to jedno wielkie malware i zainstaluj Qbittorrent. Wg mnie, (na szybko zerknąłem po logu, to wszystkie przeglądarki kwalifikują się albo do całkowitego resetu albo gruntownego czyszczenia). To tak na początek :-)
    grzegorNOTOELO
    Level 4  
    System mam legalny [z uczelni], co do przeglądarek to wyczyszcze je od razu jak się pozbędę tego bo cały ten wirus zainstalowałem jak rozpakowywałem jakiś plik z winrara
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    User removed account
    Level 1  
    grzegorNOTOELO
    Level 4  
    Chyba, żeby pozbyć się tego na zawsze bede musiał zainstalować system na czystym dysku ale póki co przynajmniej nie blokuje Spotify i innych czasem otwiera coś na przeglądarce ale rzadko