Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kompresor 3JW60 wyłącznik ciśnieniowy

jaro_222 03 Dec 2019 23:55 1263 7
    jaro_222
    Level 10  
    Witam mam pytanko czy do kompresora 3JW60 można zamontować taki wyłącznik jak na zdjęciu ?? Robił ktoś już taką przeróbkę??? kompresor 3JW60 wyłącznik ciśnieniowy
    freebsd
    Level 39  
    jaro_222 wrote:
    można zamontować taki wyłącznik jak na zdjęciu
    Tylko, jeżeli jest to model dostosowany napięcia 400 V, oraz powinien też mieć możliwość ustawienia ciśnienia wyłączenia na 6 bar. Podłączasz wtedy tylko elektrycznie, gdyż ta sprężarka nie ma odprężania.
  • Helpful post
    miroslaw wielki
    Conditionally unlocked
    Jak presostat 3 fazowy to super pomysł. A odprężenie to wywiercic w magistrali dziurke, nagwintowac, wkręcić końcówkę migomatu np 0.8, do niej przylutować miedzianą rurkę do presostatu. Zapytam kolego przy okazji , czy zawory tłoczne kupujesz na kilogramy czy masz patent chłodzenia glowiczek? Ja kupuje same wkładki i sprezynki od producenta zaworów i wymieniam.
    jaro_222
    Level 10  
    miroslaw wielki wrote:
    Jak presostat 3 fazowy to super pomysł. A odprężenie to wywiercic w magistrali dziurke, nagwintowac, wkręcić końcówkę migomatu np 0.8, do niej przylutować miedzianą rurkę do presostatu. Zapytam kolego przy okazji , czy zawory tłoczne kupujesz na kilogramy czy masz patent chłodzenia glowiczek? Ja kupuje same wkładki i sprezynki od producenta zaworów i wymieniam.

Możesz podesłać jakieś zdjęcia jak ty masz to zrobione?? Kupiłem te sprężarkę w dobrej cenie i narazie robię jej remont także jeszcze nie wiem na ile starczą.
    jaro_222
    Level 10  
    miroslaw wielki wrote:
    Porządny remont ze szlifem cylindrow to 750 zl albo wiecej. Umnie silnik przewiniety na 3kw nowe tloki, szlify, łożyska, itd

Bardziej chodzilo mi o to ze zmieniam wlasnie ten wylacznik i wymienie zawory malowanie nie mowie o generalnym remoncie... a zdjecia chodzilo mi tego odprezenia