Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NXP podaje przewidywaną datę finalizacji zakupu Marvell Wireless

ghost666 04 Gru 2019 11:01 351 0
 • NXP podaje przewidywaną datę finalizacji zakupu Marvell Wireless
  Wczoraj firmy NXP Semiconductors i Marvell Technology Group Ltd. spełniły finalnie wszystkie warunki konieczne do rozpoczęcia negocjowanej wcześniej transakcji (w tym wszystkie wymagane zgody urzędów regulacyjnych), otwierając drogę do nabycia przez NXP sekcji poświęconej łączności w firmie Marvell. To świetna wiadomość, dla wszystkich partnerów korzystających z elementów produkowanych przez NXP i pracowników obu firm

  NXP chce włączyć do swojego portfolio działalność związaną z łącznością bezprzewodową i służyć swoim klientom nowym, połączonym portfelem układów. Należy zauważyć, że przejęcie nie zostało jeszcze w pełnie sfinalizowane . NXP i Marvell Wireless muszą nadal póki co działać jako dwie odrębne firmy, dopóki oficjalnie nie sfinalizują przejęcia, które jest planowane na 6 grudnia 2019 r. Data ta nazywana jest 'Dniem 1'

  "Po zamknięciu Dnia 1 będziemy mogli całkowicie ujawnić informacje na temat oferty układów bezprzewodowych w NXP i rozpoczniemy głębsze wewnętrzne przeglądy w celu pełnego dostosowania naszych systemów i procesów. Do czasu zakończenia tych przeglądów przewidujemy, że prace w firmach przebiegać będą bez zmian" czytamy w oświadczeniu firmy NXP.

  "Firma NXP jest podekscytowany, że wkrótce będzie w stanie zaoferować swoim klientom najszersze portfolio platform przetwarzania brzegowego i pełny zestaw produktów do łączności bezprzewodowej IoT" podsumowuje NXP w oświadczeniu.

  Źródło: materiały prasowe NXP

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 9482 postów o ocenie 7503, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.