Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestrator GISE M1008FX-V3

05 Dec 2019 13:05 492 3
  • Level 2  
    Witam.
    Mam problem, posiadam wymieniony w tytule rejestrator, do tego mam aplikację do zdalnego podglądu BitVision.
    Aplikacja połączona z rejestratorem, wszystko działa pięknie fajnie po czym, po około 2 godzinach rejestrator GISE w sekcji P2P przechodzi w status offline i zanika podgląd na telefonie. Zapis w chmurze jest załączony jednak próba powiązania z kontem google daje wynik: "Logowanie się przez Google w tej aplikacji jest tymczasowo wyłączone.Jeszcze nie zweryfikowaliśmy tej aplikacji pod kątem Logowania przez Google."
    Dzwoniłam do dostawcy internetu - Vectry, stwierdzili, że widocznie kamera jakaś przechodzi w stan uśpienia ale przeanalizowałam całe oprogramowanie rejetratora i nic takiego nie znalazłam. Pan który montował mi monitoring stwierdził że to wina wewnetrznego IP, natomiast po kontakcie z Vectrą dowiedziałam się, że IP jest zewnętrzne. I nie wiem co mam robić, proszę o pomoc,
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 17  
    Cześć,
    Te rejestratory nie są stosowane profesjonalnie więc raczej nie zdobędziesz tu dużo pomocnych informacji. Proponuję zwrócić się o pomoc do sprzedawcy, lub pogodzić się z faktem że cena jest adekwatna do jakości ;)

Dodatkowe info: te rejestratory to dahua z najniższej półki modelowej, najczęściej jakieś "odpady" lub wyprzedaże końcówek które kupuje polski dystrybutor i markuje swoim logo.

Tak czy inaczej naciskaj na sprzedawcę. Usługa P2P powinna działać niezależnie od dostawcy internetu.

• Level 43  
    mirekq wrote:
    Dodatkowe info: te rejestratory to dahua z najniższej półki modelowej, najczęściej jakieś "odpady" lub wyprzedaże końcówek które kupuje polski dystrybutor i markuje swoim logo.

Ciekawa teoria... tylko że ich importerem i dystrybutorem na PL jest Eltrox.
    Kalcia wrote:
    Zapis w chmurze jest załączony

Zapis jest lokalny, na dysku twardym poprzez chmurę realizowany jest jedynie podgląd.
    Sprawdź jeszcze raz i podaj dokładny model urządzenia.

• Level 38  
    Kalcia wrote:
    Witam.
    Mam problem, posiadam wymieniony w tytule rejestrator, do tego mam aplikację do zdalnego podglądu BitVision.
    Aplikacja połączona z rejestratorem, wszystko działa pięknie fajnie po czym, po około 2 godzinach rejestrator GISE w sekcji P2P przechodzi w status offline i zanika podgląd na telefonie. Zapis w chmurze jest załączony jednak próba powiązania z kontem google daje wynik: "Logowanie się przez Google w tej aplikacji jest tymczasowo wyłączone.Jeszcze nie zweryfikowaliśmy tej aplikacji pod kątem Logowania przez Google."
    Dzwoniłam do dostawcy internetu - Vectry, stwierdzili, że widocznie kamera jakaś przechodzi w stan uśpienia ale przeanalizowałam całe oprogramowanie rejetratora i nic takiego nie znalazłam. Pan który montował mi monitoring stwierdził że to wina wewnetrznego IP, natomiast po kontakcie z Vectrą dowiedziałam się, że IP jest zewnętrzne. I nie wiem co mam robić, proszę o pomoc,

Te tanie urządzenia tak mają, wina może być z serwerami (zapewne gdzieś w Azji), a może być w oprogramowaniu (chyba tak jest u Ciebie) - one buforują sporo metadanych w sobie i w jakiś magiczny sposób się zamulają (mało pamięci czy co?), aż całkiem zawieszają. Ustaw autorestarty codziennie o północy innej opcji nie widzę.
    Warto byłoby przetestować to na połączeniu bezpośrednim - jak masz IP zewnętrzne (rozumiem publiczne?) to nawet lepiej to zrobić bezpośrednio, niż przez pośredników azjatyckich.