Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane Classic 1.6 1999r. - kręci a nie odpala

06 Gru 2019 05:27 168 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z moja Megane - drzwi do niej otwieram pilotem w kluczyku ale po włożeniu i przekręceniu stacyjki dioda immo szybko mruga co daje efekt kręcenia silnika. A nie odpala, proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 6  
    masz zwarcie w stacyjce kolego i immo się blokuje.
  • Poziom 2  
    Ok A można to samemu jakoś naprawić
  • Poziom 36  
    Autu niewiele warte ,więc nie ma problemu...Kostki stacyjki tanie,zestawy rozruchowe też... A jak skończycie "naprawy" prosze sprawdzić zasilanie ECU i sprawdzić Clip-em albo i NXRem co w stanach.

Dodano po 2 [minuty]:

auto-com napisał:
    masz zwarcie w stacyjce kolego i immo się blokuje.

Regulamin zabrania określania gdzie ma zwarcie user, chyba zacznę zbierać punkty za donosy do adminów za kablowanie kto pisze wybitne bzdury.
  • Poziom 43  
    Lukaszwu89 napisał:
    ale po włożeniu i przekręceniu stacyjki dioda immo szybko mruga co daje efekt kręcenia silnika

I nie odpali. Bo immo jest nie zdeaktywowane.
  • Poziom 6  
    Miałem identyczny problem, kupiłem stacyjkę za 35 zł z nowym kluczykiem, kluczyk przełożyłem w starą obudowę a stacyjkę zamontowałem -godzinka roboty. Immo nie wystartuje bo stacyjka je blokuje. Jak wymienisz stacyjkę immo przestanie mrugać i zacznie działać prawidłowo.
    Bzdury pseudo elektryków o zblokowanym immo to tylko wyciąganie kasy więc nie słuchaj bzdur tylko zakasaj rękawy i po sprawie. U mnie też mrugało i jakoś immo nie było zblokowane. Mój kolega zajmuje się zparawami takich niby zblokowanych immo i kasuje naiwniaków. Stacyjki to problem w Masterach Movano i innych ustrojstwach podobnych a stacyjki są identyczne.