Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE40N87BD - jaka wartość kondensatora C1840

03 Gru 2019 15:50 267 4
  • Poziom 33  
    Witam potrzebuje znać wartość kondensatora ceramicznego C1840 osadzonego za Q1801 z góry dziękuje za zainteresowanie.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 33  
    Witam , mam identyczny problem co w temacie "Samsung LE40N87BD - Nie chce się włączyć, cyka przekaźnik"

Zacznę od początku , płyta trafiła na wymianę 2 kondensatorów na płytce zasilającej cm807 i cm808 telewizor ożył , po miesiącu wrócił z innymi uszkodzeniami tzn. został uszkodzony q1801 oraz f1801 i C1840 , po wymianie mrugała czerwona dioda na przednim panelu oraz było słychać cykanie i to wszystko , znalazłem ten temat i postanowiłem podgrzać wymienione wyżej układy tak by poprawić luty na wszystkich łapkach , obudził się raz i to tyle teraz postanowiłem wymienić te wyżej wymienione kondensatory 4 x 1000uf 16v , po wymianie słychać cyknięcie raz się zapaliła czerwona dioda na przednim panelu na stałe bez mrugania , podświetlił się dolny pasek biały led i to wszystko po ponownym podłączeniu słychać cyknięcie tylko raz znowu mruga czerwona dioda i po jakimś czasie gaśnie , dodan ,że od samego początku grzeje się ic1202. Jakieś pomysły ? bo już ręce mi opadają z tym telewizorem :(

Pozdrawiam.
  • Poziom 35  
    Nic z tego nie rozumiem, totalny chaos, a to już w zupełności:
    _1KOKO napisał:
    podświetlił się dolny pasek biały led

Możesz to przetłumaczyć z polskiego na nasze?
  • Poziom 33  
    GanCegall napisał:
    Nic z tego nie rozumiem, totalny chaos, a to już w zupełności:
    _1KOKO napisał:
    podświetlił się dolny pasek biały led

Możesz to przetłumaczyć z polskiego na nasze?

Pod napisem samsung jest cienka biała listwa led która się zapala jak się włączy telewizor co tu jest nie zrozumiałe?