Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kanał YouTube elektroda.pl

TechEkspert 08 Gru 2019 19:30 798 0
 • Kanał YouTube elektroda.pl
  Napiszcie jakie tematy chcecie zobaczyć na kanale YouTube elektroda.pl w przyszłym roku.
  Zobaczymy, które pomysły uda się zrealizować w 2020r.

  Obserwując Wasz odzew w komentarzach pod filmami i na PW można dojść do wniosku, że materiały umieszczane na kanale mimo skromnych zasobów przeznaczanych na realizację mają sens.
  Na kanał trafiły krótkie materiały migawka elektroda.pl bardzo ogólnie poruszające jakiś temat,
  dłuższe materiały edu elektroda.pl, które dotyczą określonego tematu z priorytetem jak najwięcej informacji w krótkim czasie i z możliwie jak najmniejszą liczbą błędów ;)
  Udało się zrealizować kilka odcinków przedstawiających wnętrze udostępnionych urządzeń.

  Na kanale pojawiły się także podcasty elektroda.pl. Ponieważ w temacie o podcastach https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3632302.html nie pojawiły się żadne odpowiedzi, więc do końca roku raczej nie zostaną umieszczone nowe odcinki, mimo że jest kilku bardzo ciekawych gości, to jednak obecnie mają oni mało czasu, lub niezbyt pewnie czują się przed mikrofonem (a szkoda, każdemu kto ma coś ciekawego do przekazania proponuję się przełamać i spróbować wziąć udział w takim nagraniu).

  Każdemu materiałowi wideo towarzyszy temat na elektroda.pl do którego link znajdziecie w opisie filmu na YouTube. W temacie można zapytać o szczegóły, sprostować zauważone błędy, rozwinąć przedstawiony temat. Warto zajrzeć do tematu, który towarzyszy materiałowi wideo.

  Ciężko powiedzieć, które Wasze zgłoszone pomysły uda się zrealizować, jeżeli chcecie aby pojawiły się określone tematy dajcie znać, zobaczymy co uda się zrobić.

  Jeżeli chcesz możesz też napisać jak oceniasz materiał już umieszczony na kanale, co Ci się podoba, co się nie podoba, co i jak można zmienić.

  Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie śmiało :)

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  TechEkspert
  Redaktor
  Offline 
  W moich materiałach znajdziecie testy i prezentacje sprzętu elektronicznego, modułów, sprzętu pomiarowego, eksperymenty. Interesuje mnie elektronika cyfrowa, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, transmisje cyfrowe przewodowe i bezprzewodowe, kryptografia, IT a szczególnie LAN/WAN i systemy przechowywania i przetwarzania danych.
  Specjalizuje się w: elektronika, mikrokontrolery, rozwiązania it
  TechEkspert napisał 2866 postów o ocenie 1914, pomógł 6 razy. Jest z nami od 2014 roku.