Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ezviz/hikvision "Urządzenie zostało dodane przez inne konto". Wyjście?

8850 02 Mar 2020 22:21 2004 33
    lukasixthm
    Poziom 23  
    Świadomie kupiłem na alle zablokowaną, ponieważ poprzednią sztukę udało się odblokować bez kłopotów poprzez email na device.eu(malpa)ezvizlife.com.

W programie Ezviz Studio mogę oglądać z niej obraz, ale tylko lokalnie. Natomiast hasłem do kamery w programie SADP jest Veryfication Code z naklejki. Ale to nie o taki unbind chodzi. Kamerę trzeba odpiąć od głównej chmury..

edit:
    Po którymś emailu dostałem właśnie taką odpowiedź.

Hello and thank you for your email.

Please be aware that due to security consideration, we no longer provide unbinding service for EZVIZ products.

If you forgot your account credentials, please go to the APP Store or Google Play Store to update EZVIZ APP to latest version, then use the APP to scan the device QR code again. It will propmt you which email address/phone number was linked to this camera. If that's yours, please use that email address/phone number to login account and view/remove the device.

If you just bought the device, then we suggest you to kindly contact with your seller to help deal with this issue.

For any other tech support request, please kindly email to support.eu(malpa)ezvizlife.com
    Please be advised that our EU support operating hours are between:

Mon – Fri
    9am to 5pm GMT

We will endeavour to respond to you as soon as possible, in the meantime you can check the FAQ section on our website where you may find answers to your query already.

Note: (FAQ Section will link to our support site https://support.ezvizlife.com/ )

Best Regards
  • OptexOptex
    starter26
    Poziom 2  
    witam
    mam ten sam problem, udało się go rozwiązać?
  • OptexOptex
    dawidedziu
    specjalista-kamery przemysłowe
    starter26 napisał:
    mam ten sam problem, udało się go rozwiązać?

Konkretnie?
    Znasz hasło do kamery, ale jest ona przypisana do jakiegoś konta?
    starter26
    Poziom 2  
    Hasła nie znam, kamera jest przypisana do innego konta, mam pudełko i instrukcje kodem QR
    Po resecie kamera ma jakieś standardowe hasło?