Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Połączenie Laptopa z TV - Problem z przekazaniem obrazu z Laptopa na TV

gumber 09 Dec 2019 20:30 645 5
    gumber
    Level 2  
    Witam!

Kupiłem właśnie Tv "Philips 50PUS7334/12"
    i mam problem ze sparowaniem urządzeń przez TV nie wykrywa mi żadnego urządzenia czy to laptop czy smartfon, kiedy próbuję sparować przez laptopa znajduje urządzenie lecz wyskakuje mi takie coś, może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać ? Połączenie Laptopa z TV - Problem z przekazaniem obrazu z Laptopa na TV Połączenie Laptopa z TV - Problem z przekazaniem obrazu z Laptopa na TV
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    kindlar
    Level 40  
    Jakim programem łączysz się z telefonu?
    gumber
    Level 2  
    [quote="adamjk"]A zapoznałeś się z tym poradnikiem?

Tak, lecz chodzi mi o połączenie bluetooth, przez kabel HDMI nie ma żadnego problemu (dopiero zdziwiłbym się gdyby było).
    adamjk
    Level 28  
    Widzę, że nie przeczytałeś dokładnie tego tekstu. Spróbuj zatem przeczytać odpowiedni akapit:
    https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsument...sci-z-telewizorem.html#gamepad_keyboard_mouse
    a następnie Najczęściej Zadawane Pytania. Poniżej fragment:

"Telewizor obsługuje profil Bluetooth HID (Human Interface Device), co umożliwia połączenie z urządzeniem Bluetooth. Ten profil Bluetooth służy przede wszystkim do korzystania z myszy, klawiatury i joysticków.

Aby móc przesyłać dane za pośrednictwem połączenia Bluetooth, urządzenie zewnętrzne musi obsługiwać ten sam profil Bluetooth. Sprawdź w instrukcji obsługi lub skontaktuj się z producentem głośnika Bluetooth, aby dowiedzieć się, czy wymagany profil HID i związane z nim protokoły Bluetooth są obsługiwane przez urządzenie."

Pomyśl jeszcze o pasmie przenoszenia połączenia Bluetooth. Być może udałoby się przesłać obraz statyczny, ale wideo z pewnością nie.
    Wnioski wyciągnij sam.
    gumber
    Level 2  
    Dzięki za naprowadzenie. Pozdrawiam