Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

8227L - Chińskie radio - porada

xaras123 12 Dec 2019 12:27 3915 5
    xaras123
    Level 4  
    8227L - Chińskie radio - porada 8227L - Chińskie radio - porada
    Witam,
    Mam zamiar kupić takie o to radio za 500 zł. Zastanawiam się czy któryś z forumowiczów posiada już coś podobnego i jak się sprawdza na co dzień. Czy w ogóle warto i jak z jakością dźwięku bo to jest najważniejsze... Audiofilem nie jestem ale przydałoby się żeby trzymało poziom oryginalnego. Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam
    gradek83
    Level 41  
    Do jakiego auta ma być to radio ?
    Marka Rocznik
    sojak10
    Level 10  
    Mam podobne chińskie radio w golfie VI, z tego co widzę model który podesłałeś ma tylko 1 GB ramu. Moim zdaniem to stanowczo za mało, mam na myśli płynność działania. U siebie mam 4 GB i to już daję radę, przechodzenie między aplikacjami... jak w dobrym smartfonie, zależy z czego na tym chcesz korzystać. Co do jakości dźwięku, tragedii nie ma ale wydaję mi się że oryginalne grało lepiej. Dodatkowo u mnie pierwsze uruchomienie radia trwa dosyć długo 30 sekund albo więcej, w opcjach można ustawić czas podtrzymania napięcia np. ustawiasz na 1 godzinę i w tym czasie jak ponownie uruchomisz auto to radio włącza się natychmiast, po upływie tego czasu odpala się już na nowo. Proponowałbym ci znaleźć sobie coś np. na aliexpress, ja tam znalazłem swoje radio z wysyłką Z POLSKI więc unikamy płacenia cła itp.