Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka karcher HD 6/15 uszkodzenie pistoletu

14 Gru 2019 13:24 501 2
  • Poziom 2  
    Witam,
    Dwa dni temu zakupiłem myjkę karcher HD 6/15. zakupiłem również do niej wąż do udrażniania kanalizacji i byłem zadowolony....
    do pierwszego użycia...…. wszystko było w porzdku do momentu kiedy podłączyłem wąż do kanalizacji. po chwili używania myjka zaczęła włączać i wyłączać się. po ponownym podłączeniu lancy, woda leciała z niej nieprzerwanie mimo nie wciskania spustu. teraz włącza się i wyłącza cały czas, a po wciśnięciu spustu działa ok. Po ponownym podłączenia węża do kanalizacji myjka znów włącza się i wyłącza przy naciśniętym spuście i bez wciskania również. Jestem kompletnie zielony w temacie myjek, i zastanawiam się o co z tym chodzi.
    Czy to możliwe aby podłączenie tego węża uszkodziło jakiś zawór w pistolecie myjki??

Z góry dziękuję za każdą pomoc
  • Poziom 25  
    krzysiek2312. napisał:
    Dwa dni temu zakupiłem myjkę karcher HD 6/15
    Jeśli jest fabrycznie nowa to oddaj na gwarancję, nie grzeb w niej.
  • Poziom 2  
    Nie mam zamiaru w niej grzebać :) zastanawiam się czy podłączenie tego węża mogło mieć wpływ na uszkodzenie lancy czy po prostu miałem pecha. Długo szukałem informacji o takim przypadku i nic nie znalazłem, a nie chcę żeby sytuacja się powtórzyła następnym razem.
    Wąż do płukania kanalizacji jest nieco cieńszy (9mm) od węża w myjce. czy po podłączeniu węża mógł wystąpić wzrost ciśnienia który zniszczył zawór w pistolecie??