Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd airbag peugot 206 z mux

15 Gru 2019 21:15 156 9
  • Poziom 2  
    Witam. To mój pierwszy post Mój problem dotyczy poduszek powietrznych w peugeot 206.
    Po podpięciu pp2000 w kalkulatorze airbag odczyt błędu, pisze stały błąd błąd konfiguracji, bez żadnego nr. błędu. W czym może być problem?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    Z tym błędem kupiłeś, czy nagle się pojawiło?
  • Poziom 2  
    Pojawił się pózniej
  • Poziom 35  
    Coś było naprawiane w aucie? Może jakiś mechanik coś w w BSI przestawiał przez komputer?
  • Poziom 2  
    Dziękuję za odpowiedz. Samochód był kupiony 4 miesiące temu. Tydzień po kupnie pojawił się błąd. Wtym czasie samochód nie był u mechanika. Jak samochód był kupiony była wyłączona poduszka pasażera, po włączeniu kilka dni kontrolka nie świeciła. Oczywiście swieci ta od poduszek nie poduszki pasażera.
  • Poziom 29  
    Kable pod fotelem się łamią albo wtyczka. Poczytaj o tym bo już pewnie nawet się pojawiły filmiki jak to naprawić
  • Poziom 35  
    chojinka napisał:
    Kable pod fotelem się łamią albo wtyczka. Poczytaj o tym bo już pewnie nawet się pojawiły filmiki jak to naprawić

Tylko żeby to były złącza pod fotelem by zgłosiło błąd napinaczy, maty zajętości itp.

Ale błąd konfiguracji to bardziej problem komunikacji, kodowania sterownika AIRBAG, problemy ze sterownikiem.
  • Poziom 2  
    Dzięluję za zainteresowanie.
    Jaki interfejs by to ogarnął,posiadam diagbox wersjia 7.82 Przyznam że dopiero uczę się diagnostyki w tym samochodzie, może robie coś nie tak. Wpisuje vin nr. dam. włączam zapłon, test globalny,pokazuje w air bag obecność błędu. Klikam w air bag, wybieram opcje odczyt błędu, i pokazuje błąd konfiguracji. Spróbować może wybrać inny model peugeota?
    Czytałem o wtyczkach pod siedzeniem i taśmie w kierownicy