Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zamazać logo w całym filmie w Magix Video X Pro 10

15 Gru 2019 22:55 246 5
  • Poziom 14  
    Mam film nagrany i chcę zamazać logo w Magix Video X Pro na całej długości filmu lub od pewnego momentu. I szukałem na YT i znalazłem tutorial i robiłem według poradnika i nic nie wychodzi. Całkiem inną wersję chyba mam. Najpier w section ustawiłem obraz i potem chromekey i zamiast tylko ten obraz co zaznaczyłem to się pojawiło na full screenie i odfajkowałem fullscreen. A potem jeszcze inaczej chcę zamazać logo przez jakiś własny obrazek i dałem obrazek nie da się zrobić na całej długości filmu tylko się pojawia takie coś w wybranym miejscu II i nie da się tego rozciągnąć. Proszę o pomoc
  • Poziom 14  
    Czekam na odpowiedź
  • Poziom 23  
    Jeśli zaakceptujesz inny program to polecam bezpłatny Avidemux, użyj filtra "MPlayer delogo".

Jak zamazać logo w całym filmie w Magix Video X Pro 10
  • Poziom 29  
    aktywny27 napisał:
    chcę zamazać logo w Magix Video X Pro

Przeczytaj opis programu, instrukcję a potem kup program i pozbędziesz się logo.

aktywny27 napisał:
    Czekam na odpowiedź

Nie czekaj tylko płać, nie ma nic za darmo.
  • Poziom 17  
    Ten Magix Video Pro X jest bardzo prosty w obsłudze, tylko cena z kosmosu, nie tak dawno było na tej stronie https://www.humblebundle.com był Magix Vegas Pro 15 za 18.50$ który masz legalnie i niczym nie ustępuję Video Pro X, warto obserwować tą stronę.
  • Poziom 38  
    Może, jeśli logo jest zupełnie na skraju kadru, kadrowaniem się go pozbędziesz?