Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Czy warto zmieniać szkołę na technikum informatyczne?

16 Gru 2019 13:19 189 4
  • Poziom 4  
    Chodzę aktualnie do 8lo w Toruniu na profilu medycznym. Idzie mi beznadzejnie. Chciałbym zmienić szkołę na "wiejskie" technikum informatyczne (w Czernikowie). Informatyka pod każdym względem to moja pasja (programowanie, linuxy, serwery, naprawa sprzętu itd). W Toruniu w porządnym technikum brak miejsca. Bardzo lubie też nauczyciela który uczy tam informatyki, bo również mnie w podstawówce uczył. Czy ma sens przeniesienie i czy po ukończeniu takiej szkoły można sensownie zarabiać?
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 39  
    Informatyk po technikum to ma chyba słabe perspektywy. Programista to co innego. Dobry, nie potrzebuje szkoły by programować i zarabiać.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 4  
    Ale w tym technikum nie ma profilu technik programista a wszystkie miejsca na ten profil w Toruniu są zajęte. W moim aktualnym profilu medycznym w liceum idzie mi bardzo słabo.

Dodano po 1 [minuty]:

A po technikum informatycznym na jakie sensowne studia można by iść jeśli w ogóle?
  • Poziom 39  
    Kolego, to wiedza i umiejętności na rynku pracy się liczą a nie renoma uczelni jaką ukończyłeś.
  • Poziom 4  
    W końcu zmieniłem szkołę na TTI w Toruniu bo się miejsce zwolniło i jestem bardzo zadowolony.