Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura nie działa - Klawiatura w połowie nie działa podczas uruchomiania kom

16 Gru 2019 16:29 174 6
  • Poziom 2  
    Witam.
    Tak jak w temacie i nie tylko.
    Sprawa wygląda następująco.
    Posiadam Windowsa XP i podczas uruchomienia komputera czasami muszę kliknąć F1(continue) na początku przy włączeniu, żeby przejść dalej a czasami nie muszę F1 klikać. Później jest opcja uruchom ponownie komputer normalnie, wybierz tryb awaryjny i jeszcze 2 i problem jest taki, że automatycznie jest wybrana opcja uruchom ponownie komputer normalnie i strzałki nie działają i nie wiem jak mam wybrać opcję tryb awaryjny. A jak wybierze się po 30sekundach opcja uruchom ponownie to komputer się uruchamia do momentu gdy windows się ładuję jest czarne tło , logo Windowsa XP i ten pasek, który w nieskończoność się ładuje i ładuje i załadować się nie chce. Nie mogę uruchomić windowsa.
  • Poziom 26  
    Prawdopodobnie bateria podtrzymania BIOSu do wymiany. Uruchom w trybie awaryjnym wciskając F8 i potem uruchom normalnie. Podglądnij w msconfig co jest uruchamiane i powyłączaj zbędne rzeczy. Klawiatura USB czy PS2? Może wina klawiatury. Wejdź do BIOSu i sprawdź jak działa klawiatura.
  • Poziom 2  
    Jak wymienić baterię? Kiedy mam wcisnąć F8? System mi się nie włącza więc nie dam rady msconfig. USB w biosie nie działa klawiatura.
  • Poziom 26  
    Bateria na płycie CR2032 taka mała okrągła pastylka. Spróbuj podmienić klawiaturę na inną albo spróbuj na PS2.
  • Poziom 2  
    Ale F1 , DEL , te klawisze co na początku co można wcisnąć to działają.

Dodano po 2 [minuty]:

Taka bateria? i ona tyle kosztuje? usuń (.) przy pl..
    pl..farnell.com/multicomp/cr2032/cell-lithium-cr2032-210mah-3v/dp/2065171?gclid=Cj0KCQiA89zvBRDoARIsAOIePbDeDuiX4N0y837kprwkgGvocxRdSFeZcypY0nhruWpb3Ti8ZE7gGjwaAu4aEALw_wcB&gross_price=true&mckv=Y1xp9UYm_dc|pcrid|155087520124|&CMP=KNC-GPL-GEN-SHOPPING-ALL_PRODUCTS
  • Poziom 26  
    Jaka płyta główna? Bateria CR2032 to jakieś 4 zł nawet w kiosku ruchu do kupienia.
  • Poziom 2  
    Dobra dzięki jutro się odezwę i zobaczymy.