Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie Chińskiego Radia 2Din

jakubs135 17 Dec 2019 18:20 8031 5
    jakubs135
    Level 10  
    Witam kupiłem ostatnio "stacje multimedialną" z zamiarem wymienienia starego radia i dodania "bajeru" do mojego seata cordoby, niestety nie zaważyłem że owy sprzęt nie ma wejścia na koste iso tylko jakąś inną. Posiada któryś z kolegów jakiś schemat jak lub doradzi jak to podłączyć ?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    korek516
    Level 25  
    Witam. Trzeba sobie dokupić gniazdo zasilania,gniazdo głośnikowe i polutować. Chyba że tniesz instalację w pojeździe, gdzie w Twoim przypadku lepiej dorobić sobie kostkę. Podrawiam.

Podłączenie Chińskiego Radia 2Din Podłączenie Chińskiego Radia 2Din
    jakubs135
    Level 10  
    Kostki mam już podpięte udało mi się podpiąć zasilanie i masę i w sumie coś się nawet pojawia na ekranie ale ekran jest ciemny wiec pytanie gdzie podłączyć podświetlenie
    korek516
    Level 25  
    Witam. Jak Ciemny ekran? Podłaczyłeś tylko żółty, czerwony +12, masa czarny. I radio powinno hulać, jeśli nie to jest uszkodzone. Pozdrawiam.
    jakubs135
    Level 10  
    Podłączyłem żółty pod 12+ i czarny na masę a czerwony jest od czego i gdzie ?
    korek516
    Level 25  
    Witam. Czerwony łączysz do zapłonu, czyli do plusa pojawiającego się po przekręceniu stacyjki. Pozdrawiam.