Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SATA III SSD 120 GB 2,5"SATA III Solid State Drive-Slim S55 komputer nie ro

20 Gru 2019 11:01 198 10
  • Poziom 6  
    Witam mam taki dysk SATA III SSD 120 GB 2,5"SATA III Solid State Drive-Slim S55. Mam problem taki ze komputer go nie widzi ale (BIOS widzi). Ale gdy ten dysk jest podlaczony i zalaczam komputer trwa to okolo 5-7 minut. Ale po odlaczeniu dysku,znaczniej szybciej. Prosze o porade co zrobic. Na tym dysku chce Windows zainstalowac.

SATA III SSD 120 GB 2,5"SATA III Solid State Drive-Slim S55 komputer nie ro[/url]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
  • Spec od komputerów
    Jeżeli dysk widoczny w biosie to i instalator go zobaczy. Uruchom instalator systemu i sprawdź.
  • Poziom 6  
    Po pierwsze w te sprawy to ja zielony. Moze troszke jasniej co zrobic.

• Poziom 1  

• Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Dysk ma prawdopodobnie zdegradowane pamięci i degraduje je dalej.
    Jeżeli chcesz uniknąć przygód z tym modelem związanymi z odcięciem dostępu do pamięci zmień go na coś innego.
  • Poziom 6  
    Tak szczerze to nie mam pojecia jak tozrobic. Czytam i czytam i nie kumam. Poradnika.
  • Poziom 1  
  • Poziom 6  
    Dysk juz po gwaraccji.
  • Spec od pamięci masowych
  • Poziom 6  
    Chcialbym przeprosic za wprowadzony blad. Jak okolo miesiac temu padl mi Windows chcialem na nowo wgrac. W BIOS byl wtedy byl zauwazalny.Teraz go nie ma. Kable juz sprawdzalem czy sa podpiete. Tez zmienialem.