Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowy chrysler wyjście na zmieniacz.

23 Sep 2005 19:23 1491 8
 • Level 27  
  Szukam opisu wyjścia na zmieniacz w nowym chryslerze(na studio 24 jest tylko opis wtyku zasilającego i głośnikowego).Może ktoś przerabiał ten temat i może podzielić się informacjami na ten temat?
 • Car audio specialist
  Swoją droga na studio24 mam wrzucony opis do nowego chryslera na mój gust z błędami (był wrzucony na szybko i byle jak). Mam już ładnie narysowane złącze i opis testowany.
 • Level 27  
  Opis jest ale zasilań i głośników a potrzebuję opis kostki do sterowania zmieniaczem lub informacji czy tam też występuje szyna J1850 tak jak w starszym typie(cohdzi dokładnie czy zmieniacz na 6CD montowany w bagażniku od starszego typu ale już na kwadratową wtyczkę zamienia się z takim oryginalnym montowanym w deskę pod radio?)
 • Level 23  
  podaj dokladny model tego chryslera i rok produkcji cos pewnie znajde
 • Level 27  
  VOYAGER 2005R RADIO NA CD I NOWY TYP KOSTEK (RADIO Z PRZODU WYGLĄDA IDENTYCZNIE JAK 2004 R)
 • Level 10  
  ja przy okazji zapytałbym o występowanie funkcji TEL. MUTE w tym radiu. Na obudowie jest pin 25 opisany jako" EVA MUTE" ale to nie działa. Na Studio24 z opisu wynika że jest to pin 15 ( po przeciwnej stronie ) lecz też nie działa. Chcę tam podłączyć zestaw BT Nokia i wyciszać radio.
  Miał ktoś styczność z tym radiem i zestawem tel.?
 • User removed account  
 • Level 10  
  tak już zrobiłem, ale to nie odpowiada mojemu klientowi. Poza tym zestaw NOKIA BT podaje impuls masy do wyciszania nawet w momencie włączania menu w telefonie ( przy każdym wciskaniu klawiszy co nie jest chyba normalne a zestaw dodam jest całkowicie nowy ze sklepu) , Może to jakieś ustawienia w telefonie ( NOKIA 6310i) . Dodam tylko że na studio24 rzeczywiście żle opisane jest złącze do tego chryslera. Piny w dwóch gniazdach numerowane są razem. Pierwsze gniazdo ( zmieniacz) od 1-10 a drugie ( main ) 11-32. Poza tym widok jest odwrócony.
  Ktoś wie gdzie mogę dostać taki moduł przekazujący dźwięk z zestawu na głośniki samochodowe. Będę wdzięczny za pomoc.