Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hikvision ds-7608ni-k2/8p zapomniane hasło

20 Gru 2019 17:09 381 13
  • Poziom 3  
    Witam,
    Mam problem z rejestratorem hikvision który polega na tym że nie znam hasła i nie mogę go zresetować ponieważ został zakupiony z drugiej ręki, poprzedni właściciel nie pamięta, więc pobrałem SADP i zrobiłem krok po kroku jak w instrukcji i dostałem maila zwrotnego,, reset hasła dostępny jest tylko dla urządzeń zakupionych w oficjalnym kanale dystrybucji i jest realizowany przez autoryzowanych partnerów", czy da się jakoś inaczej go zresetować do ustawień fabrycznych? Pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

Pisałem na maila : support.pl(malpa)hikvision.com
  • OptexOptex
  • Pomocny post
    specjalista-kamery przemysłowe
    Xd12347623 napisał:
    reset hasła dostępny jest tylko dla urządzeń zakupionych w oficjalnym kanale dystrybucji i jest realizowany przez autoryzowanych partnerów", czy da się jakoś inaczej go zresetować do ustawień fabrycznych?

Teoretycznie nie. Tzn za ewentualną dopłatą może da radę - na stronie Hikvision Polska masz dostępną listę autoryzowanych dystrybutorów sprzętu Hika, spróbuj się z nimi skontaktować. Generalnie mam sprzęt od jednego dostawcy, więc nie martwię się o to od której hurtowni mam sprzęt.
  • OptexOptex
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Xd12347623 napisał:
    został zakupiony z drugiej ręki
    Jeśli ta osoba hasło założyła to może tym sposobem się uda.

Link
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Spróbuj napisać do:
    support.uk(malpa)hikvision.com

Hi Guys,

Regarding our telephone conversation please see attached file.
    Could you please send me a reset file.

Thanks,
    Tu się podpisz

Dołącz plik z SADP Tool.
  • Poziom 3  
    Napiszę do nich ale dopiero w poniedziałek bo z tego co wiem to pracują od poniedziałku do piątku od 9-17 a nie chce żeby mi rejestrator piszczał 2 dni, czy mogę również napisać do wszystkich dystrybutorów polskich co są na stronie hika?
  • Pomocny post
    Xd12347623 napisał:
    czy mogę również napisać do wszystkich dystrybutorów polskich co są na stronie hika?

Pewnie możesz, ale wątpię w to, aby chcieli bezpłatnie pomóc nie swojemu klientowi - ewentualnie za dodatkową opłatą...
  • Poziom 3  
    Problem rozwiązany, napisałem do dystrybutorów którzy byli na stronie hikvision, dostałem kilka odpowiedzi w tym 3 z plikiem resetu, 1 o płatnym resecie, i odezwał się do mnie support żebym jeszcze raz wysłał plik do resetu bo w piątek mieli trochę zamieszania i nie zdążyli wysłać, dziękuję wszystkim za pomoc temat uważam za zamknięty

Dodano po 3 [godziny] 7 [minuty]:

Jeszcze korzystając z tematu zapytam o kabel do kamer, kamera oddalona najdalej to 75m, chce zastosować skrętkę tanią z alledrogo, ale wybór jest duży, pierwsze moje pytanie to skrętka z ekranem czy bez? Czy taki kabel może iść razem z kablem 3x230v? Kamera będzie zasilana z rejestratora jednym kablem
  • Pomocny post
    Xd12347623 napisał:
    Jeszcze korzystając z tematu zapytam o kabel do kamer, kamera oddalona najdalej to 75m, chce zastosować skrętkę tanią z alledrogo, ale wybór jest duży, pierwsze moje pytanie to skrętka z ekranem czy bez? Czy taki kabel może iść razem z kablem 3x230v? Kamera będzie zasilana z rejestratora jednym kablem

Tanią sobie odpuść - kup Bitnera, Madexa, Zamela. Jeśli będzie to kabel puszczony gdzieś w ziemi/podłodze to warto kupić skrętkę zewnętrzną żelowaną np ta https://www.speckable.pl/produkt/3157/UTPw-kat.5e-U-UTP-4x2x0,5-Bitner-500m.html
    Do 100m będzie działać bez problemu. Osobiście położyłbym UTP(nieekranowaną). Co do 3x230V w bliskim położeniu to problemów nie powinno być - jeśli jest taka możliwość to puścić z delikatnym odstępem.
  • Poziom 3  
    kabel przewód intern. skrętka UTP 5e MADEX Rj45 może być? Kabel ma iść razem z 3x230v więc z odstępami może być ciężko (peszel)
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Xd12347623 napisał:
    kabel przewód intern. skrętka UTP 5e MADEX Rj45 może być?

Da radę, jeśli jest to najzwyklejsza kamera IP(mały pobór mocy).

Xd12347623 napisał:
    Kabel ma iść razem z 3x230v więc z odstępami może być ciężko (peszel)

Wewnątrz budynku czy na zewnątrz?
  • Poziom 3  
    Będzie to kamera IP Hikvision DS-2CD1043G0-I producent podaję na kabel PoE 7w, tylko nie wiem czy z włączonym diodami czy nie

Kabel 3x230 raz w ziemi raz w budynku przeważnie na zewnątrz
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Xd12347623 napisał:
    Będzie to kamera IP Hikvision DS-2CD1043G0-I producent podaję na kabel PoE 7w, tylko nie wiem czy z włączonym diodami czy nie

Zapewne z włączonymi diodami IR - będzie działać.

Xd12347623 napisał:
    Kabel 3x230 raz w ziemi raz w budynku przeważnie na zewnątrz

Połóż skrętkę żelowaną. Wewnętrzna(biała) nie nadaje się do montażu na zewnątrz.
  • Poziom 3  
    Ok, dzięki za pomoc, Wesołych Świąt!!