Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieloprotokołowe retimery dla USB4

ghost666 21 Gru 2019 15:38 675 0
 • Wieloprotokołowe retimery dla USB4
  Kandou, lider innowacji w dziedzinie szybkich i energooszczędnych rozwiązań w komunikacji typu chip-chip, zamierza zaprezentować działający prototyp pierwszego w branży wieloprotokołowego retimera USB-C ze wsparciem dla USB4. Prezentacja odbyć się ma na targach CES, który odbędą się się w dniach 7–10 stycznia w Las Vegas, w Nevadzie w USA.

  Prototyp pokazać ma zalety wieloprotokołowego switcha Kandou Matterhorn USB Type-C o prędkości 40 GB/s oraz dwukierunkowego retimeru bitowego do szybszego przetwarzania materiału wideo i połączeń do przesyłania danych w celu sterowania urządzeniami USB nowej generacji. Jest on zgodny ze specyfikacją USB Implementers Forum (USB-IF) dla USB4 i obejmuje szeroki zakres aplikacji, w tym komputery mobilne, tablety i komputery stacjonarne, aktywne kable, monitory, stacje dokujące, zewnętrzne dyski półprzewodnikowe i konsole do gier.

  Prezentacje wieloprotokołowego rozwiązania retimera Matterhorn dla USB-C odbędzie się w zamkniętym gronie. Prezentacje dostępne są dla wstępnie zakwalifikowanych uczestników, którzy podpisali z firmą NDA. Odbędą się podczas CES i potrwają od wtorku do piątku (7–10 stycznia), na stoisku MP26264 w hali 2 w Las Vegas Convention Center.

  Aby uzyskać miejsce na pokazach, należy wysłać wiadomość e-mail na adres sales(malpa)kandou.com. Bardziej szczegółowe informacje na temat tego rozwiązania dla USB4 od Kandou będą dostępne pod koniec stycznia 2020 roku.

  Źródło: https://www.eeweb.com/profile/eeweb/news/kandou-demonstrates-prototype-of-first-usb4-multiprotocol-retimer-at-ces

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 9482 postów o ocenie 7503, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.