Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Samsung NP350V5C-S0CPL - Win 10 po zmniejszeniu partycji C: nie uruchamia się

robotronic11 21 Dec 2019 16:22 441 2
Optex
    robotronic11
    Level 7  
    Dzień dobry, opiszę mój problem. W notebooku Samsung NP350V5C-S0CPL chciałem wymienić dysk na SSD 120 GB. Partycja C miała początkowo rozmiar 307 GB, więc zmniejszyłem ją do 108 GB przy użyciu programu EaseUS® Partition Master Free. Po ponownym uruchomieniu program w prostym trybie graficznym zakończył zmianę rozmiaru partycji z błędem. Od tego momentu przy każdym włączeniu laptopa program Naprawa automatyczna tworzy plik dziennika. W Zarządzaniu dyskami na innym komputerze partycja C: widoczna jest jako RAW. Dysk nie posiada błędów S.M.A.R.T.
  • Optex
  • Helpful post
    Dra98
    Moderator of Computers service
    robotronic11 wrote:
    na innym komputerze partycja C: widoczna jest jako RAW. Dysk nie posiada błędów S.M.A.R.T.

Proszę zamieścić screen z programu DMDE okno partycje, aktywne partycjonowanie dla tego dysku i screen ze S.M.A.R.T.
    robotronic11
    Level 7  
    Swój problem rozwiązałem rok temu poprzez uruchomienie narzędzia bootrec.exe (bootrec /FixMbr bootrec /FixBoot bootrec /ScanOs bootrec /RebuildBcd) w środowisku odzyskiwania systemu Windows RE. Notebook działa do dziś.