Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chińskie radio 2din android - Jak włączyć ustawienia wzmacniacza?

Risale1121 23 Gru 2019 07:39 5442 32
    Risale1121
    Poziom 6  
    gradek83 napisał:
    Risale1121 napisał:
    Więc po co jest to eq wkońcu co dałem foto?

Zapewne do sterowania ale odpowiedniego radia przez odpowiedni interfejs skoro sterowania CAN nie masz podpiętego i sam wzmacniacz nie jest cyfrowy to i radio nie wykrywa zewnętrznego wzmacniacza. Opcje CANBUS możesz wyłączyć jeśli i tak jej nie używasz a tam lepiej nie gmerać jeśli się ktoś nie zna.

Dzięki za pomoc. A canbus mój pasek ma :)
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 37  
    Risale1121 napisał:
    A canbus mój pasek ma

Nie ma takiej opcji.

Moze miec CAN ale nie CANBUS.

Dodano po 12 [minuty]:

Radio jest pod nagłośnienie DYNAUDIO.
    huker16
    Poziom 15  
    Odgrzebuje. Może ktoś pomoże
    Poszukuje aplikacji do odtwarzania muzyki z możliwością ustawienia balansu na przód/tył i na boki. Chodzi o to, że posiadam radio 2din z androidem w którym niby ta opcja jest, ale nie działa balans na przód i tył, tylko boki. W poprzednim radiu 1din bez problemu ta opcja działała. Kostka iso z poprzedniego radia wpięta w nowe i ten sam efekt. Potrzebuję opcji Fader, żeby dźwięk o 2 stopnie był przenoszony na tył, ze względu na zainstalowaną tube. Gra bardzo dobrze ale jednak brakuje jeszcze trochę bassu. Na radiu sony, który podpiąłem (1din) gra wyśmienicie i ta opcja działa.Gdy zakupiłem to radio, chciałem tylko, żeby przód grał ze wzgledu na fabryczne nagłośnienie z tyłu i niestety już nie mogłem ustawić tego. Na poprzednim radiu nawet gdy podłącze teraz + wzbudzenie wzmacniacza, działa jak marzenie.
    Posiadam tubę aktywną, kable do aku poprowadzone + 2xRCA do radia.

Proszę o porady

*Chińskie Radio 8227L_demo, android 8.1 GO.