Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skaner diagnostyczny WOW i oprogramowanie.

21 Gru 2019 21:28 360 5
  • Poziom 3  
    Witam Was.Nie wiedziałem gdzie założyć temat czy w motoryzacji czy elektronice.Jeśli zły dział to proszę o przerzucenie do odp działu.;)Może mi doradzicie kupiłem skaner diagnostyczny WOW z oprogramowaniem i różnymi końcówkami zainstalowałem na laptopie oprogramowanie, ale jednak nie jest to czego oczekiwałem.I teraz pytanie czy jak kupię oprogramowanie DELPHIA i zainstaluję na laptopie i podłączę skaner WOW do aut to czy to będzie razem działać jak powinno i pokazywać usterki diagnozę itd??Czy muszę kupić całość czyli skaner i oprogramowanie DEPLHI???Z tego co czytałem i widziałem foto akurat tych to skanery są podobne.Jestem w tym temacie nowicjuszem więc proszę o wyrozumiałość.;)Dziękuję z góry za odp.
  • Poziom 15  
    Kup Delphi, spokój na wiele lat, z czasem dokupisz może rozszerzenie truck. Delphi nie będzie chodził na innym interfejsie niż własny, no chyba że rozwiązanie nieładne. Chinole odpuść, długo się nie pobawisz. Nie wspieramy brzydkich rozwiązań.

www.delphi-diagnostyka.pl
  • Poziom 8  
    DJ_KLIMA napisał:
    Kup Delphi, spokój na wiele lat,
    Jaki spokój, Ty lamerze.

Kilka dni temu Delphi pirat uszkodził sterownik SRS Nissan Qashqai już po raz drugi. Oryginalny Autocom oraz KTS zgasił kontrolkę za pierwszym podejściem.

Ford C-Max uszkodzony ster silnika po wciśnięciu "reset DPF". Ponowna rekalibracja IDS piratem bezskuteczna. Silnik kuleje do dziś.

BMW e91 uszkodzony ster silnika po wciśnięciu "reset inspekcji". Naprawiony oryginalnym testerem.

Podawać dalej ?
    Moderowany przez robokop:

3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.
    Ostrzeżenie.

• Poziom 26  
    Mam oryginalne Delphi DS150 i robiłem Nissana nie raz i było bez problemu . Wszystko działa co ma na liście . Z chińskimi podróbami to już niestety faktycznie jest loteria i pomimo wszystkich ulepszeń i poprawek opisanych w necie często diagnoza i adaptacje to jedno wielkie nieporozumienie ...

Dodano po 7 [minuty]:
  • Poziom 3  
    DJ_KLIMA Własnie mi chodzi o rozszerzenie do ciężarówek...Byłem u faceta który ma transport i warsztat i właśnie używa delphia z 2016 kupione na Aliex...ma 10 aut i jest zadowolony i nie narzeka bo zapłacił około 300 zł a Wy piszecie,że to badziew....a w moim aucie wykryło usterki i wykasował błędy.Na Alleg....to są po kilka do kilkunastu tys zł a to odpada.Bo mam jedną ciężarówkę.Więc już nie wiem co robić bo kupiłem to WOW i to jest faktycznie badziewie bo miało być tam tez oprogramowanie do ciężarówek a nie ma.Na szczęście adaptery są te same ;)Więc dużo nie straciłem bo do delphi też będą pasować i innych pewnie też.Więc proszę o porady;)Co mi polecicie??Do max 600 zł.I z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 15  
    Pirat! Uszkodził, dokładnie PIRAT!!! Bo przekaźniki (CAN L z +VCC) polepione po poprzedniej diagnostyce, co mnie nie dziwi, z resztą jak ubijesz sobie ECU i się zacznie szukanie fachowca, to się przyznaj i jak ktoś zawoła 1000USD za kompa Deutch, Cummins, czy Kubotę to płać i płacz, a klient któremu ubiło się traktora nie będący "szwagrem" lub jego znajomego nie wybacza błędów - a za błędy trzeba płacić, a jak już do klienta przyjedzie serwis to stosowną ekspertyzę wystawi. Nie odradzam do zabawy niczego na własnym podwórku - a jedynie ostrzegam przed konsekwencjami. A szanownemu koledze prowadzącemu "Warsztat" gratuluje sukcesów i szczęścia.