Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ekspres DeLonghi EC685 - odkamienianie

Fidunio 23 Dec 2019 12:05 5943 1
    Fidunio
    Level 1  
    Witam.
    Posiadam ekspres jak w tytule, do ekspresu używam wody z dzbanka filtrującego, po ok 2 miesiącach od zakupu pokazała mi się kontrolka pary migająca na pomarańczowo. Odkamieniałam ekspres, zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją i produktami dołączonym do ekspresu więc tej samej firmy ale kontrolka nadal miga na pomarańczowo. Przywróciłam ustawienia fabryczne wg instrukcji, nie pomogło i odłączenie na dłuższy czas z prądu też. Czy wiecie może jaki jest problem?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    arekb81
    Level 27  
    Bez obrazy, ale problem jest w zrozumieniu tego, co jest napisane w instrukcji obsługi, a niestety jest napisane w sposób zagmatwany.

Żeby przejść do kolejnego etapu (płukanie), ekspres musi się porządnie zapowietrzyć i tu często użytkownicy przerywają proces ze strachu, że brakło odkamienianiacza, lub wody i pompa bardzo głośno pracuje, albo dolewają wody i ekspres również nie przechodzi dalej do płukania tylko cały czas kontynuuje odkamienianie.