Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips BDP 3380/12 - Wiesza się - nie mogę wgrać nowego softu

Darek.S 23 Dec 2019 12:57 312 3
    Darek.S
    Level 33  
    Witam. Znajomy dał mi taki odtwarzać do naprawy bo mu się wiesza. Przestaje działać pilot albo lokalna klawiatura. U mnie wszystko ruszyło i tak też stwierdził gościu , któremu go zawiózł wcześniej. Dla pewności postanowiłem zrobić reset do fabrycznych i wgrać nowy soft , najpierw po sieci co się nie udało ( nie znaleziono softu) potem przez USB soft który jest dostępny na stronie Philipsa.
    Link
    I tu jest problem bo soft nie wchodzi. Kopiuję katalog UPG z softem 2,69 na pustego pena i mam komunikat, że aktualizacja nieudana... Obecny soft to 2,59
    Philips BDP 3380/12 - Wiesza się - nie mogę wgrać nowego softu
    Prośba o sugestie.
    Dydelmax
    Level 38  
    Witam.
    Próbowałeś na starszym pendrive o niewielkiej pojemności? Sprawdzałeś na kilku systemach plików (FAT16, FAT32, NTFS)?
    Z płyty również aktualizacja nie przechodzi dalej?
    Można spróbować wgrać niższą wersję tj. 2.66, ale ciężko będzie ze znalezieniem jej w sieci...
    Masz dostęp do serwisówki tego odtwarzacza?
    Jakie jest oznaczenie pamięci NAND w tym odtwarzaczu? Może właśnie pamięć NAND się kończy.
    Tam jest procesor w BGA (Mediatek MT8851/8860), może pod nim coś się dzieje?
    Zasilacz oczywiście sprawdzony?
    Pozdrawiam
    Darek.S
    Level 33  
    dzięki za odpowiedź. na rqzie próbowałem tylko jednego penka niestety dużego. Sprawę znam . Miałem kiedyś takiego 256MG i on był najlepszy ale sie popsuł. Z płytki nie próbowałem ale wq menu nie ma aktualizacji z płytki. Ale po wypaleniu katalogu UPG może wejdzie z automatu. W natłoku przetświątecznej roboty zasilacza dokładnie nie sprawdziłem. Tylko pod katem kondensatorów. Serwisówki nie mam Może jutro rano trochę czasu na to złapę.
    Darek.S
    Level 33  
    Z innego pena niby soft wszedł tzn.taki był komunikat. Niestety odtwarzacz wiesza się już od razu. Po włączeniu z lokalnej jest napis "Hello" na wyświetlaczu po włączeniu pilotem ciemność ( na wyświetlaczu) a na ekranie logo Philips w obydwu przypadkach.
    I na tym koniec.
    Poprzednio coś tam jeszcze przynajmniej przez chwilę działało ale zamiast "Hello" zdarzało się "Hellu"
    Jak dla mnie NAND "Went to Hell"
    Niby mam czym zaprogramować ale nie mam wsadu po za tym czy to w ogóle wyjdzie
    i czy warta gra świeczki bo dla mnie nie bardzo...