Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Arrow Electronics oficjalnym partnerem zespołu F1 McLaren Racing

ghost666 23 Gru 2019 14:21 672 1
 • Arrow Electronics oficjalnym partnerem zespołu F1 McLaren Racing
  Arrow Electronics, wiodący światowy dystrybutor elementów i podzespołów elektronicznych został oficjalnym partnerem zespołu wyścigów Formuły Jeden McLaren Racing. Udział Arrowa w tym przedsięwzięciu ma pozwolić na wejście tej innowacyjnej globalnej firmy technologicznej w świat wyścigów Formuły 1.

  "W Arrow Electronics projektujemy rozwiązania technologiczne, które kierują innowacjami i poprawiają jakość życia. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z McLarenem, aby nie tylko podnieść doświadczenie wyścigów na wyższy poziom, ale także zastosować postępy w zakresie bezpieczeństwa i osiągów na torze w codziennym życia" komentuje Mike Long, prezes zarządu i CEO Arrow Electronics.

  Technologie Formuły 1 są doskonałym miejscem do testów najbardziej zaawansowanych rozwiązań elektronicznych. Ten szybko rozwijający się sektor pozwala na wczesną implementacje wielu rozwiązań, które z czasem trafiają do szerokiego grona użytkowników komercyjnych.

  Źródło: Materiały prasowe Arrow.com

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 9501 postów o ocenie 7547, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.
 • #2
  Jacekser
  Poziom 19  
  Nie bardzo kumam jak firma typowo dystrybucyjna chce wejść na rynek w celu dokonania "testów najbardziej zaawansowanych rozwiązań elektronicznych"? Chyba, że przez powiązanie szybkości Formuły 1 z czasem dostaw podzespołów klientom - o, to w to bardziej uwierzę.

  Jeśli chcą promować swój dział opracowań (bo doczytałem że mają też taki), to bym wydzielił lub obrandował dodatkowym oznaczeniem. Ale nie jestem ich właścicielem, a tylko (marnym) klientem. :P